Aktualizováno autor bonusovekody

Maxi tip kód partnera

Sázková kancelář Maxitip nabízí na říjnu bonus při regitraci online až do 100 000Kč nově v roce 2020. Zde zjistíte vše potřebné pro získání Maxitip kód partnera a recenze na českou sázkovku Maxitip.cz jež spustila online sázení v loňském roce. Pakliže vás zajímá pouze kód partnera klikněte na naše žlutá tlačítka a bonus vám bude automaticky přičten při každé nové registraci online a vložení prvního vkladu na vaše sázkařské konto.Nezapomeňte však dokončit registraci osobně na jedné z poboček! Pokud to však se sázením myslíte važně zaregistrujte se raději u Tipsportu, Fortuny nebo Synottipu.

získej partnerský kód Maxi Tip!
PŘEHLED BONUSOVÝCH KÓDŮ SÁZKOVÝCH KANCELÁŘÍ
Sázkové KancelářeBonusBonusový kód
Tipsport Bonus50 000 + 150 KčZískej bonus!
Fortuna Promo Kód3000 + 1300 KčZískej bonus!
Chance2 000 KčZískej bonus!
Synottip100 000 Kč + 500 KčZískej bonus!
Maxitip100 000 KčZískej bonus!

Jak zíkat Maxi tip bonus?

Maxitip kód partnera vám bude přičten okamžitě po vyplnění registračního formuláře a vložení MAXIBONUS do kolonky kód partnera. Bonus je pouze k prvnímu vkladu do nově otevřeného hráčského účtu a to až do výše 100 000Kč. Následujte tyto kroky k úspěšné registraci s Maxitip bonusem:

1. Po kliknutí na získej bonus zde: aktivujete bonus a není potřeba vkládat MAXIBONUS do kolonky kód partnera.
Maxitip bonus

2. Vyplňte registrační formulář pravdivými údaji a potvrďte tlačítkem odeslat dle obrázku.
Maxitip registrace s bonusem

3. V tuto chvíli obdržíte na vaše telefonní číslo 4 místný kód, který vložíte do kolonky v následujícím kroku registrace a znovu potvrdíte žlutým tlačítkem odeslat.
Maxitip registrace krok za krokem

4. Gratulujeme v tuto chvíli máte aktivní vaše nové dočasné konto a můžete sázet po dobu 30 dnů. V tuto chvíli stačí využít kurýra který k vám dorazí a ověří identitu a pomůže vám nastavit sebeomezující opatření. Využít lze, taktéž jednu s kamených poboček Maxi Tip: Seznam poboček MaxiTip
Dokonceni registrace Maxitip

PŘEHLED BONUSOVÝCH KÓDŮ SÁZKOVÝCH KANCELÁŘÍ
Sázkové KancelářeBonusBonusový kód
Fortuna Promo Kód3000 + 1300 KčZískej bonus!
Tipsport Bonus50 000 + 150 KčZískej bonus!
Chance2 000 KčZískej bonus!
Klikni a získej partnerský kód!

Co potřebuji vědět o Maxitip kód partnera?

K dispozici je 350 kamených poboček Maxi-Tip v české republice a údajně jako jediná sázková kancelář u nás příjmá sázky i klidně za miliony korun. Toto bylo využito například majitelem rozvadovského kasína King’s Casino jenž běžně sází i za několik milionů. Toto vše potrhuje fakt že MaxiTip nabízí vstupní bonus při první registraci 100 000Kč a pravidelně nejvyšší kurzy na českém trhu.

Licenci od ministerstva financí na legální provoz získala sázková kancelář v červnu 2017 a mi vám konečně můžeme nabídnout unikátní bonusovou nabídku pod akčním partnerským kodem MAXIBONUS.

Maxitip kód partnera je pouze pro ty uživatele co za zakládají nové konto a potvrdí totožnost buďto s využití kurýra nebo na jedné z poboček Maxitip. Pozor na opakované vklady bonus neplatí a tak využijte svůj první vklad na maximum. Akční bonusová nabídka bude odpovídat 100% hodnoty vaší vložené částky až do 100 00 Kč

Výše počátečního vkladuMaximální hodnota Vstupního bonusu
Do a včetně 1,000 Kč + 1,000 Kč
Do a včetně 3,000 Kč+ 3,000 Kč
Až 100,000 Kč+ 100,000 Kč

 

Danou částku poté nemůžete ihned vybrat ale musíte ji několikrát po sobě vsadit, takzvaně protočit, aby jste si mohly daný bonus vyplatit. Avšak částku kterou jste vložili vy si můžete kdykoli vybrat.

Proč se zaregistrovat u Maxitip sázkové kanceláře?

Musíme říci, že sportovní sázková kancelář MaxiTip je v porovnání s ostatními legálními sázkovými kancelářemi jako jedna z nejmenších avšak kvalita produktů je na velmi dobré úrovni. MaxiTip online platforma je velmi intuitivní a množství bonusových nabídek a promo akcí je velmi bohaté. Co se týče online registrace Maxitip nabízí díky kurýrovi, který k vám dorazí naprosto kamkoli, tak aby jste mohli potvrdit svou totožnost a využívat své sázkařské konto a Maxitip bonus naplno.

SÁZKY LIVE
Nabídka sportovní sázkové kanceláře Maxitip zahrunuje jako u všech konkurentů i možnost live sázek  přímo během přenosu, nebo když právě sedíte na stadionu a sledujete například svůj oblíbený fotbalový tým.

REGISTRACE S KURÝREM Z POHODLÍ DOMOVA
Maxi Tip jako jediná nabízí službu kurýra, který jak už bylo zmíněno za vámi dorazí po domluvě kamkoli, tak aby jste nemuseli do kamené pobočky a nebo czechpointu potvrdit své hráčské konto.

MAXI TIP BONUS
V této sázkové kanceláři je bezkonkurečně nejvyší Maxitip bonusová nabídka v České republice. Po zadání kódu partnera Maxitip obdržíte až 100 000 Kč k vašemu prvnímu vkladu + 200 Kč okamžitě po registraci online.

KURZOVÉ SÁZKY
Pro lidi co opravdu sází ve velkém a velmi vysoké sázky je MaxiTip ta správná sázková kancelář. Jednak kurzy které Maxi Tip vypisuje jsou ve většině případů vyší než konkurence a poté není velikost sázky omezená. V takovém případě klidně můžete vsadit i klidně milion korun na jeden výsledek.

Podmínky pro získání Maxi Tip bonusu zdarma

Pro rekapitulaci zde je postom pro získání bonusu:

  • Využijte naše žlutá tlačítka, která vás vezmou na stránky maxitip.cz tímto bude kód partnera automaticky přidělen v registraci po klknutí na začít hrát.
  • V případě že máte registrační formulář již otevřen vložte do kolonky Maxitip kód partnera: MAXIBONUS
  • Po vyplňění formuláře stačí pouze vložit první vklad, který vám sázková kancelář z dvojnásobí až do neuvěřitelných 100 000Kč.
  • Pozor je nutné dokončit registraci na jedné z kamených poboček!
  • Sebou si vemte platný doklad, potvrzující saši totožnost a plnoletost
  • Seznam Maxitip poboček v České republice zde
  • Pozor novinka sázková kancelář maxitip k vám pošle zdarma kurýra pro potvrzení totožnosti!

Bonusový kód zde!

Možná se vám budou tyto podmínku zprva zdát trochu komplikované, ale po chvíli zabřednutí do sázkařského světa se tímto žargonem bude ohánět také.

Konkrétní podmínky pro vklad a přičtení Maxitip bonusu v hráčském účtu se mohou zdát komplikované a proto jsme pro vás připravili nasledující vysvětlení

1. Pokud Váš počáteční vklad není vyšší než 1000 Kč, pak je nutné prosázet pětinásobek hodnoty počátečního vkladu na sázkařském účtu a současně pětinásobek hodnoty Vstupního bonusu. Další podmínkou, aby se vám mohl začít započítávat nárok na bonus je, že všechny vámi provedené sázky ať už na internetu nebo přímo na pobočkách sázkové kanceláře Maxitip musí mít po vyhodnocení minimální celkový kurz 1,5:1. Následně každému sázejícímu uživateli se denně započítává součet vkladů, který v tomto případě může dosáhnout maximální výše 500 Kč.

2. Pokud Váš počáteční vklad není vyšší než 5000 Kč, pak je nutné prosázet sedminásobek hodnoty počátečního vkladu na sázkařském účtu a současně sedminásobek hodnoty Vstupního bonusu. Další podmínkou, aby se vám mohl začít započítávat nárok na bonus je, že všechny vámi provedené sázky ať už na internetu nebo přímo na pobočkách sázkové kanceláře MaxiTip musí mít po vyhodnocení minimální celkový kurz 2:1. Následně každému sázejícímu uživateli se denně započítává součet vkladů, který v tomto případě může dosáhnout maximální výše 2500 Kč.

3. Pokud Váš počáteční vklad je vyšší než 5000 Kč, pak je nutné prosázet osminásobek hodnoty počátečního vkladu na sázkařském účtu a současně osminásobek hodnoty Vstupního bonusu. Další podmínkou, aby se vám mohl začít započítávat nárok na bonus je, že všechny vámi provedené sázky ať už na internetu nebo přímo na pobočkách sázkové kanceláře MaxiTip musí mít po vyhodnocení minimální celkový kurz 3:1. Následně se každému sázejícímu uživateli se denně započítává součet vkladů, který v tomto případě může dosáhnout maximální výše 25000 Kč.

Do a včetně 1000 KčDo a včetně 5000 KčNad 5000 Kč
Počet protočení5x vklad + 5x bonus7x vklad + 7x bonus8x vklad + 8x bonus
Kurz sázek1,5:12:13:1
Maximální denní limit500 Kč2500 Kč25000 Kč
Maximální výše bonus1000 Kč5000 Kč100000 Kč

 

Pro lepší porozumění poslouží následné příklady:

Pokud váš počáteční vklad bude činit 500 Kč, hodnota výsledného bonusu bude rovna též 500 Kč, ale k jeho získání bude potřeba prosázet 5000 Kč (5×500+ 5×500).

V případě že váš počáteční vklad bude činit 2000 Kč, hodnota výsledného bonusu bude rovna též 2000 Kč, ale k jeho získání bude potřeba prosázet 28000 Kč (7×2000+ 7×2000).

A pakliže váš počáteční vklad bude činit 10000 Kč, hodnota výsledného bonusu bude rovna též 10000 Kč, ale k jeho získání bude potřeba prosázet 160000 Kč (8×10000+ 8×10000).

Maxitip applikace a sázení na mobilu

Aby sázková kancelář Maxi Tip vedle bezkonkurečního Maxitip kódu partnera bylo co možná nejatraktivnější tak rovněž má k dispozici aplikace pro vaše mobilní telefony. Jak registrace, tak zadávaní sázek lze pohodlně z vašeho mobilnáho telefonu. Maxitip aplikace jsou ve velmi dobrém grafickém a funkčním provedení.

Maxitip appka
Kde stáhnout mobilní applikaci Tipsport? Podpora sázení přes mobilní telefony a tablety nechybí a aplikaci si můžete stáhnout odkazem níže. Sázení online je daleko snadnější díky aplikaci Tipsport, která se neustále zdokonaluje. Pokud vaše mobilní zařízení není ani iOS ani Android, Tipsport nabízí mobilně optimalizované stránku. Nejprve však proveďte registraci online a vyzvedněte si svůj bonus skrz naše žlutá tlačítka poté se stačí pouze přihlasit skrz aplikaci.

iOS Maxitip Aplikace  Android Maxitip Aplikace

Maxitip: Kurzové sázky

Jak už bylo řečeno Maxitip sázková kancelář má jedny z nejvyšších kurzů na českém a slovenském trhu a nabídka kurzů je poměrně široká. Proto je zejména atraktivní pro hráče kteří sází vyšší částky. Kurzové sázky jsou možné v celé řadě sportů jako je hokej, basketbal, fotbal nebo tenis, ale přiležitostí je mnohem více. Maxitip vypisuje mnoho kurzů i v méně znamých ligách a tak si na své přijde opravdu každý sázející. Na stránkách sázkové kanceláře můžete rovněž sledovat jaké sázky uzavírají ostatní sázející a při jakých kurzech. Rovněž máte možnost vidět poslední výhry těchto sázejících, kde si můžete rozkliknout podrobné informace ke konkrétní výherní sázce. Dozvíte se jakých kurz, datum a druh sázky byl právě výherní a můžete se takto snadno inspirovat a hledat strategii do vlastního sázení a hledání nejvýhodnějších kurzů, tak aby jste mohlo své vklady možná co nejlépe zhodnotit.

Jak začít sázet online se sázkovou kanceláří Maxi tip

Abyste mohli začít sázet, musíte se nejdřív přihlásit do vámi vytvořeného sázkařského účtu. Následně si z nabídky sportů na levé straně stránky vyberete sport, na který chcete vsadit. Dále konkrétní akci, na kterou stačí pouze kliknout a ona se vám automaticky zobrazí ve vašem sázkovém tiketu, který se nachází na pravé straně obrazovky.

Na tiket si můžete dle Vašeho gusta přidávat, odebírat nebo různě kombinovat další sázkové příležitosti. Na konec si už jen zvolíte danou částku, kterou chcete vsadit a popřípadě též v jaké měně. Webové stránky sázkové kanceláře Tipsport nabízejí výběr sázení v českých korunách nebo tzv. netech. Před samotným ukončením sázky si ještě můžete zaškrtnout možnost zaslání SMS zprávy na Vámi uvedené telefonní číslo s finálními výsledky akcí, na které jste si vsadili. Následně můžete vaše odeslat pouhým kliknutím na modré tlačítko „vsadit“.

Zákaznický servis Maxi-Tip

V případě kterých koli dotazů nebo potřeby vyřešení jakéhokoli problému neváhejte se obrátit na zákaznícký servis sportovní sázkové kaneláře MaxiTip. Máte možnost poslat email s vašimi dotazy na podpora@maxi-tip.cz, nebo využít sekce nejčastější dotazy FAQ na stránkách MaxiTip. Zde najdete odpovědi na otázky jako proč je zapotřebí nastavit sebeomezující opatření. Zda lze sebeomezení změnit. Proč je při registraci zapotřebí vkládat bankovní účet i v případě že sázející chce vklad provádět pouze v hotovosti. V případě pokud zapomenete své registrační a přihlašovací údaje kontaktujte rovněž zákaznickou podporu, nebo na stránkách MaxiTip klikněta na ikonu zapomenuté heslo. Obratem dostanete odpověď s odkazem, kde si budete moct své heslo k sázkařskému hernímu konto změnit. Využijte rovněž MaxiTip chat každý den od 8:00h- 23:00h, který naleznete po přihlášení a registraci do svého sázkařského konta.

Možnosti vkladů na hráčské konto

Maxi-tip sportovní sázková kancelář nabízí mnoho možností jak vložit peníze na vaše hráčské konto. Jedním z nejběžnějších a nejpohodlnějších je vklad platební karou. Pro přehled jsme pro vás připravili tabulku se všemi možnostmi vkladů na vaše sázkařské herní konto. Mnoho sázejících ale stále upřednostňuje vklad hotovnosti na kamených pobočkách MaxiTip.

MetodaPoplatekDoba zpracováníMinimální hodnota vkladuMaximální hodnota vkladu
Platební možnost SkrillZdarma1-3 pracovní dny1000 Kč50000 Kč
Platební karty Visa Electron, Maestro, MasterCard a VisaZdarmaIhned100 Kč2 147 483 647 Kč
Česká Spořitelna = Platba24ZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
ČSOBZdarmaOkamžitý převod100 Kčbez omezení
Poštovní SpořitelnaZdarmaOkamžitý převod100 Kčbez omezení
Fio BankaZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
GE Money BankZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
Komerční BankaZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
mBankZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
ePlatby u RaiffeisenbankZdarmaOkamžitý převod ePlatby pro eKonto3 Kč999 999 Kč
SberbankZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
PaySafe CardZdarmaIhned3 Kč24 000 Kč
Maxi-Tip pobočkaZdarmaNa pobočce = Ihned05 000 Kč
Zdarma1-3 pracovní dnybez omezeníbez omezení

Možnosti výběru

Nejběžnější způsob výběru vašich výher ze sázkařského účtu Maxi Tip lze například v kamených pobočkách sázkové kanceláře. Je pouze zapotřebí předložit váš výherní ticket na základě čehož výhru obdržíte. Výplata výher je vždy možná po zveřejnění sportovních výsledků, které jsou součástí herního ticketu. V případě výběrů výherních částek nad 30 000Kč je sázející povinen dohodnout termín předem s pracovníkem kamené pobočky a to alespoň den předem. Pakliže ale vybíráte výhru a i třeba s bonusem 100 000Kč pak sportovní sázková kancelář Maxi Tip upřednostňuje i z bezpečnostních důvodů zaslání výherní částky na bankovní účet.

Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a marketingových sdělní, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.