Aktualizováno autor bonusovekody

Chance Akční Bonus

Jak získat akční kód Chance bonus v říjnu 2020. Použijte naše žlůtá tlačítka a získejte všechny akční bonusy Chance dostupné pro nové registrace. Bonus až do maximální výše 2000 Kč plus 200 Kč hned po registraci. Pro Chance Casíno Vegas máte možnost získat až 5000 Kč. Pro více informací si přečtěte naši recenzi. Pole Chance akční kód při registraci můžete nechat prázdné a bonus vám bude načtený automaticky při použití našich žlutých tlačítek.

Chance akční kódy 2020

Přehled všech akčních kódů Chance pro rok 2020. Nabídka platí pro každou novou registraci na internetu. Po využití našich žlutých tlačítek políčko akční kód můžete nechat prázdné a maximální hodnota bonusu se vám načte po dokončení registrace s prvním vkladem.

Typ bonusu ChanceHodnota vstupního bonusuAkční kód
Chance akční kód VIP2000 KčNačíst akční kód
Chance casino vegas akční kód5000 KčNačíst akční kód
Chance registračí bonus200 Kč za registraciNačíst akční kód

Pouze pro nové registrace. ✓ Testováno a funkční v říjnu 2020

Jak se zaregistrovat s bonusem Chance?

Akční kód Chance, který se skládá z dvou částí – 200kč zadarmo ihned na sázení a akční bonus za první vklad až do výše 2000 Kč. Je zapotřebí splnit následující kroky. Pozor každému sázejícímu může být vstupní bonus přiznán pouze jedenkrát při prvním vkladu po nové registraci!

  • Užitím našich žlutých tlačítek načti registrační formulář a automaticky získej Chance Bonus 700Kč.
  • Po použití našich žlutých tlačítek není nutné Chance akční kód zadávat a bonus vám bude přesto načtený
  • Vložte na svůj herní účet první vklad (na další opakované vklady se tato nabídka nevztahuje)
  • První vklad se vám zvýší automaticky o 100% až o 2000Kč nebo 5000Kč jako chance casíno bonus.
  • Začněte ihned sázet po dobu 30 dní
  • Poté dokončete registraci v kamených pobočkách nebo přes internetové bankovnictví
  • Vemte si platný doklad, potvrzující vaši totožnost a plnoletost

PŘEHLED DALŠÍCH BONUSOVÝCH KÓDŮ ČESKÝCH SÁZKOVÝCH KANCELÁŘÍ
Sázkové KancelářeBonusBonusový kód
Tipsport Bonus50 000 + 150 KčZískej bonus!
Fortuna Promo Kód3000 + 1300 KčZískej bonus!
Synottip100 000 Kč + 500 KčZískej bonus!
Chance2 000 KčZískej bonus!
Maxitip100 000 KčZískej bonus!

Jak dokončit registraci a podmínky bonusu

Sázková kancelář Chance je jednou ze tří největších sázkových kanceláří  v České republice s více než 200 pobočkami po celé republice, takže dokončení registrace bude bez problému. Jedničkou na českém internetovém trhu je Tipsport sázková kancelář, který ledna roku 2013 začlenil i sázkovou kancelář Chance pod jednu společnost. Tato skutečnost je důvod proč obě sázkové kanceláře mají podobné webové stránky, registrační formulář a kvalitu služby. Kurzová nabídka jsou ve většině případů stejné. Zdůrazňujeme že díky novele hazardního zákona v České republice je zapotřebí aby všichni nový hráči registraci potvrdili na pobočkách do 30 dnů od založení herního účtu! V kamených pobočkách umožňuje Chance vsadit i na číselné hry, kostky nebo si zahrát poker.
Chance akční kód registrace

Poslední tři zmíněné údaje slouží k ověření vaši plnoletosti a zaslání ověřovacích kódů pomocí SMS zprávy a též emailu, proto zadávejte pouze pravdivé údaje. Ve formuláři máte také možnost zaškrtnout políčko „Chci zadat Chance akční kód“, tento údaj ale není potřebný k získání již zmíněného vstupního bonusu, který Vám bude automaticky přidělen, pokud kliknete na naše žluté tlačítko Získej Bonus Chance.

Odesláním vyplněného registračního formuláře automaticky souhlasíte s obchodními podmínkami sázkové kanceláře Chance, proto vám doporučujeme si tyto podmínky před samotným vyplněním formuláře pečlivě přečíst. K dokončení registračního procesu už zbývá kliknout na oranžové tlačítko „Registrovat se“ a následně díky novému zákonu, který vstoupil v České republice v platnost k 1. 1. 2017 se během týdne dostavit do jedné z 1000 Tipsport či Chance poboček a tam vaši registraci dokončit ověřením vaši plnoletosti a podepsáním smlouvy. Výhodou ale je, že během tohoto následujícího týdne již můžete sázet a vložit peníze online.

Chance vstupní bonus

Chance vstupní bonus je pro všechny nové uživatele, kteří vyplní registrační formulář a po registraci vloží na své herní konto první vklad až do výše 2000 Kč. Tento bonus se vztahuje pouze na úplně první vklad. Proto neváhejte bonusové nabídky využít naplno. Vstupní bonusová nabídka odpovídá dvojnásobku prvního vkladu, takže si můžete při prvním vkladu 2000Kč příjít na 4200Kč pro vaše online sázky. Dle výše Vašeho počátečního vkladu vám bude podmínkami pro tento bonus určeno, kolikrát danou částku musíte protočit, abyste daný bonus mohli vybrat ze svého herního účtu.

Výše počátečního vkladuZískáte jako vstupní bonus
Vložte 500 Kč500 Kč + 200Kč
Vložte 1000 Kč1000 Kč + 200Kč
Vložte 2000 Kč2000 Kč + 200Kč

Chance na mobilním telefonu a tabletu

Mobilní aplikace Chance a Tipsport jsou jedny z nejlepších z českých sázkových kanceláří. Pro pohodlnější přístup ke svému účtu a snadnější vložení sázky odkudkoli doporučujme aplikaci stáhnout z následujících odkazů. Zde krátce kde využíváme aplikaci nejvíce my z redakce.

LIVE SÁZKY
Aplikace zaujme nové sázkaře zejména pro využití ve funkci Chance Live, kde nový zákazník přímo s živými TV přenosy sází v průběhu akce.

TIKET ARENA
Tiket Arena slouží k tomu, aby jste se mohli dozvědět více o nejúspěšnějších sázkařích a podívat se, jak vypadá jejich výherní ticket a třeba se i inspirovat.

SOUTĚŽE
Sázková kancelář Chance se neustále snaží oživit sázení nějakými soutěžemi ať je to třeba o auto nebo o milion.

UŽIVATELSKÉ ANALÝZY
Tato sázkovka podporuje zkušené hráče.Pro nováčky to může být výhodné, protože se mohou něco přiučit od TOP Autorů Analýz, kteří jsou hodnoceni dle zisku.

MOBILNÍ APLIKACE
A Jak jsme již zmínili Chance mobilní aplikace podporuje sázení přes mobilní telefony a tablety, které je daleko jednoduší když nejste u svého počítače.

iOS Chance Aplikace Android Chance Aplikace

Podmínky pro získání Chance bonusu

Důkladně pročtěte, tak aby jste se ujistili, že získáte bonus Chance v maximální výši.

1. Pokud Váš počáteční vklad není vyšší než 1000 Kč, pak je nutné prosázet pětinásobek hodnoty počátečního vkladu na sázkařském účtu a současně pětinásobek hodnoty Vstupního bonusu. Další podmínkou, aby se vám mohl začít započítávat nárok na bonus je, že všechny vámi provedené sázky ať už na internetu nebo přímo na pobočkách sázkové kanceláře Chance musí mít po vyhodnocení minimální celkový kurz 1,5:1. Následně každému sázejícímu uživateli se denně započítává součet vkladů, který v tomto případě může dosáhnout maximální výše 500 Kč.

2. Pokud Váš počáteční vklad není vyšší než 5000 Kč, pak je nutné prosázet sedminásobek hodnoty počátečního vkladu na sázkařském účtu a současně sedminásobek hodnoty Vstupního bonusu. Další podmínkou, aby se vám mohl začít započítávat nárok na bonus je, že všechny vámi provedené sázky ať už na internetu nebo přímo na pobočkách sázkové kanceláře Chance musí mít po vyhodnocení minimální celkový kurz 2:1. Následně každému sázejícímu uživateli se denně započítává součet vkladů, který v tomto případě může dosáhnout maximální výše 2500 Kč.

3. Pokud Váš počáteční vklad je vyšší než 5000 Kč, pak je nutné prosázet osminásobek hodnoty počátečního vkladu na sázkařském účtu a současně osminásobek hodnoty Vstupního bonusu. Další podmínkou, aby se vám mohl začít započítávat nárok na bonus je, že všechny vámi provedené sázky ať už na internetu nebo přímo na pobočkách sázkové kanceláře Chance musí mít po vyhodnocení minimální celkový kurz 3:1. Následně se každému sázejícímu uživateli se denně započítává součet vkladů, který v tomto případě může dosáhnout maximální výše 25000 Kč.

Do a včetně 1000 KčDo a včetně 5000 KčNad 5000 Kč
Počet protočení5x vklad + 5x bonus7x vklad + 7x bonus8x vklad + 8x bonus
Kurz sázek1,5:12:13:1
Maximální denní limit500 Kč2500 Kč25000 Kč
Maximální výše bonusu1000 Kč5000 Kč50000 Kč

Pro lepší porozumění poslouží následné příklady:

Pokud váš počáteční vklad bude činit 500 Kč, hodnota výsledného bonusu bude rovna též 500 Kč, ale k jeho získání bude potřeba prosázet 5000 Kč (5×500+ 5×500).

V případě že váš počáteční vklad bude činit 2000 Kč, hodnota výsledného bonusu bude rovna též 2000 Kč, ale k jeho získání bude potřeba prosázet 28000 Kč (7 x 2000+ 7 x 2000).

A pakliže váš počáteční vklad bude činit 10000 Kč, hodnota výsledného bonusu bude opět 2000 Kč, a k jeho získání bude potřeba prosázet rovněž 28000 Kč (Maximální výše bonusu je pouze 2000 Kč do sázkové kanceláře).

Po registraci s bonusem v Chance casínu Vegas získáváte 5000 Kč při prvním vkladu, hodnota výsledného bonusu bude 5000 Kč + váš vklad, a k jeho získání bude potřeba prosázet rovněž 40 000 Kč (8 x 5000 Kč).

Jak obdržíte svůj bonus Chance na svém účtě?

Když splníte dané podmínky, tak vám bude zapsán vstupní bonus Chance, respektive jeho část na Váš sázkařský účet, jelikož se proplácí vždy po částech. Vždy když dojde k prosázení 10% hodnoty částky, která je potřebná pro získání bonusu, můžete získat 10% z celkové hodnoty Chance vstupního bonusu. Hospodařit s danou částkou budete moci již do pěti dnů od splnění podmínek. Jak už z názvu vstupního bonusu vypovídá, jedná se o jednorázový akční bonus a na splnění pravidel máte celých 12 měsíců od první registrace.

Chance: Kurzová nabídka

Legální České sázkové kanceláře jsou kurzovou nabídkou velmi blízko a mnoho rozdílů nenajdeme. Chance která působí i na slovensku, je známa zejména kurzovou nabídkou na nižší ligové soutěže. Její kurzová nabídka je na naše poměry tedy celkem široká. Můžete v ní dále najít spoustu podstatných sportů z celého světa, ale nejžádanější je stále fotbal, tenis, basketbal, lední hokej, biatlon, ale také Formule 1 a mnoho dalšího. Chance udává nejrůznější kurzy na střelce gólů ve všech možných hokejových ligách, konečný stav celého utkání je po 60 minutách. Během play-off udává tato sázková kancelář kurzy na postup v jednotlivých kolech i na konečný vítězný tým. Sázky na počet vstřelených gólů a všechny jejich obdoby jsou dostupné pro všechny sporty, kde se skóre počítá na góly. Na tenisových utkání Chance vypisuje v první řadě sázky na přesné výsledky.

Jak začít sázet u online sázkové kanceláře Chance

Po registraci v sázkové kanceláři Chance se musíte nejprve přihlásit na váš sázkařský účet. Následně si najděte na levé straně stránky sport, na který chcete vsadit. Dále konkrétní akci, na kterou stačí pouze kliknout a ona se vám automaticky zobrazí ve vašem sázkovém tiketu, který se nachází na pravé straně obrazovky. Sázkové příležitosti si může každý hráč sám přidávat, kombinovat a také odebírat na tiketu. Na konci si můžete zvolit danou částku, kterou chcete vsadit a též v jaké měně. Web sázkové kanceláře Chance nabízí sazéní v českých korunách nebo tzv. netech. Výsledky akcí si pak můžete nechat zaslat SMS zprávou na vaše telefonní číslo a to před samotným ukončením sázky. Následně to můžete odeslat pouhým kliknutím na modré tlačítko „vsadit“.

Možnost LIVE sázení a TV přenosy

Mezi velké výhody sázení u Chance je moznost LIVE sázení, které bývá doprovázeno živým přenosem daného zápasu. V nabídce jsou hlavně Live sázky hokejových zápasů a to v rámci české hokejové extraligy. Dále se jedná o sázky na fotbal, tenis, basketbal, házenou či volejbal a dokonce i na stolní tenis.

Jak na LIVE sázky

U Live přenosu přece jenom doporučujeme využít sesterskou firmu Tipsport, která má živé přenosy a možnost live sázek nejlepší na českém internetovém trhu. Vše doprovází vlastní kanál Tipsport TV, který přináší velkou nabídkou televizních a živých přenosů všech možný sportů a sportovních soutěžích. Pro využívání služby je zapotřebí uzavřít sázku v hodnotě alespoň 30 Kč v každých 30 dní.

Chance live sázky

Zákaznický servis

V případě jakýchkoli nejasností, nebojte se na nás obrátit na našem webu. V dolní části stránky naleznete kontakty, kde bude „Kontakty pro klienty“ s uvedenou emailovou adresou na kterou se můžete kdykoliv obrátit a náš školený tým vám rád zodpoví vaše otázky. Pro ty z vás, kteří dávají přednost přímé komunikaci můžete Chance sázkovou kancelář kontaktovat pomocí telefonního čísla. Kontaktujte v provozní době a to Po-Ne od 8:00 do 23:00 hodin, aby vám mohli zodpovědět vaše dotazy co nejdříve.

Cash Out funkce

Pro české uživatele může být tento termín „Cash Out“ neznámý. Čeští uživatelé tento termín znají spíše jako „zavřít sázku“ či „prodej tiketu“. Výhodou této funkce je možnost uzavřít tiket ještě předtím než skončí všechna utkání, na která máte vsazeno s tímto tiketem. V praxi se tato funkce může použít tak, že na tiketu máte vsazeno na 7 zápasů. Z toho je 6 výherních a vy pak musíte čekat na konečný stav sedmého zápasu a to stačí použít funkci Cash Out a peníze vám budou poté vyplaceny. Peníze máte jisté, ale výhra bude pochopitelně nižší než ta, která je uvedená na vašem tiketu.

 

Možnosti vkladů

Chance sázková kancelář nabízí mnoho možností, kterými lze vkládat peníze na svůj sázkařský účet. Pro české hráče je nejběžnější vložit vklady pomocí kreditní karty online, bankovního převodu nebo na jedné z licencovaných Chance poboček.

MetodaPoplatekDoba zpracováníMinimální hodnota vkladuMaximální hodnota vkladu
Platební možnost SkrillZdarma1-3 pracovní dny1000 Kč50000 Kč
Platební karty Visa Electron, Maestro, MasterCard a VisaZdarmaIhned100 Kč2 147 483 647 Kč
Česká Spořitelna = Platba24ZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
ČSOBZdarmaOkamžitý převod100 Kčbez omezení
Poštovní SpořitelnaZdarmaOkamžitý převod100 Kčbez omezení
Fio BankaZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
GE Money BankZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
Komerční BankaZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
mBankZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
ePlatby u RaiffeisenbankZdarmaOkamžitý převod ePlatby pro eKonto3 Kč999 999 Kč
SberbankZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
PaySafe CardZdarmaIhned3 Kč24 000 Kč
Platba na pobočceZdarmaNa pobočce = Ihned05 000 Kč
Zdarma1-3 pracovní dnybez omezeníbez omezení

Možnosti výběru

Nejčastějšími možnostmi výběru peněz z vašeho Chance herního konta jsou bankovní převody nebo přímo na pobočkách. Velké rozdíly ale nastávají v hodnotách maximálních výběrů. Bankovním převodem můžete převést až 100000 Kč, na pobočkách lze vyplatit jen 5000 Kč.

MetodaPoplatekDoba zpracováníMinimální hodnota výběruMaximální hodnota výběru
Zdarma1-3 pracovní dny1000 Kč1 000 000 Kč
Výplata na pobočceZdarmaOnline100 Kč5 000 Kč
Platební možnost SkrillZdarma1-3 pracovní dny1000 Kč30 000 Kč

Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a marketingových sdělní, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.