Chance bonus

až 2200 Kč zdarma

Kód aktivován

Odhal bonus!

Aktualizované 01/07/2024 Redakce

Chance akční kód

Jak funguje registrace s Chance akčním kódem do sázkové kanceláře a online casina Chance? Vše důkladně vysvětlíme, spolu s možností využít pravidelné promo akce pro registrované hráče. Abyste získali maximální dostupné bonusy při registraci, nepotřebujete žádný Chance akční kód. Každý nový hráč u Chance může získat 200 Kč zdarma pouze za dokončení kompletního účtu a Chance bonus za první vklad ve výši až 2.000 Kč po splnění podmínek protočení.

Chance akční kód

Chance akční kód 2024

K získání kompletního registračního a vstupního bonusu není nutné zadávat žádný Chance akční kód. Každý nový hráč u Tipsportu má nárok na bonus 200 Kč a až 2.000 Kč k prvnímu vkladu. Nezbytné je ovšem dodržet všechny podmínky, které jsou spojené s těmito bonusy. V opačném případě vám bonusy nebudou vyplaceny. Registrace u Chance ovšem přináší i další výhody. Jednou z nich je bezesporu přístup k obrovskému množství kurzových příležitostí, online automatů či loterií a losů. Výhodou jsou také živé přenosy vybraných sportovních událostí zdarma.

Co je to Chance akční kód

Žádný Chance akční kód není k dispozici. Všechny vstupní bonusy získáte i bez využití speciálního promo kódu. Neexistuje tedy způsob, jak si vylepšit výši registračního bonusu či odměny za první vklad. Tato informace je podstatná zejména před počátkem vaší registrace.

Chance Bonus
Bonus a nabídky
Chance akční kód
Registrační bonus
200 Kč
Aktivovat bonus
Bonus za první vklad
Až 2.000 Kč
Aktivovat bonus
Vegas bonus za první vklad
Až 25.000 Kč
Aktivovat bonus

Jak využijete Chance akční kód při registraci?

Chance akční kód není při registraci u této sázkové kanceláře a online casina potřeba. Maximální výši bonusů za registraci i první vklad můžete získat i bez něj. Při vytváření účtu budete postupovat velmi podobně jako u jiných sázkových kanceláří. Po vyplnění úvodního formuláře vám bude zřízeno dočasné konto, u kterého je třeba ověřit vaši totožnost, přidat platební metodu a nastavit herní limity. Jakmile máte hotovo, získáváte bonus 200 Kč zdarma. Následně je třeba splnit podmínky protočení pro bonus za první vklad.

Kam vložit Chance akční kód

 1. Vyplňte v úvodním formuláři vaše uživatelské jméno, email a heslo
 2. Chance akční kód není třeba zadávat
 3. Ověřte email a telefonní číslo
 4. Potvrďte vaši totožnost skrz Bank ID a proveďte první vklad

Kdy dostanu Chance bonus

Chance bonus 200 Kč získá každý hráč ihned po dokončení registrace, včetně ověření totožnosti a nastavení sebeomezujících limitů. Pro získání tohoto a bonusu za první vklad není třeba zadávat Chance akční kód. S bonusem za první vklad se pojí také podmínky protočení. První vklad je nutné „protočit“ v sekci sportovního sázení nebo Vegas, podle druhu zvoleného bonusu.

Chance bonus

Chance vstupní bonus Podmínky protočení
Vkladový bonus pro sportovní sázení až 2.000 Kč Vsadit 14x prvního vkladu s kurzem 2 a vyšším
Vkladový bonus až 25.000 Kč pro sekci Vegas Nutnost 25x protočit bonusové peníze v sekci Vegas

Jaké jsou Chance bonusy s akčním kódem

Chance bonusy může získat každý hráč, který provede kompletní registraci a splní podmínky protočení. Chance akční kód nepřináší žádné dodatečné bonusy ani odměny během registračního procesu. Pro všechny nové hráče jsou u Chance dostupné tyto bonusy:

Jaké jsou Chance bonusy s akčním kódem
 • Bonus za registraci 200 Kč, uvolněný v Goldenech ihned po dokončení vašeho účtu.
 • Dále si každý hráč může vybrat buď bonus za první vklad v sekci sportovního sázení nebo Vegas. První z nich má velikost až 2.000 Kč, druhý potom až 25.000 Kč.
 • Podle zvoleného bonusu je třeba splnit podmínky protočení, k tomu musí dojít ve zvolené sekci Chance nabídky.

Jak získat Chance akční kód

Abyste získali vstupní bonusy u Chance, tak není potřeba hledat žádný akční kód 2024. Nárok hrát o vstupní bonus za registraci je novým hráčům umožněn automaticky a je navázán na první vklady na herní konto. Jedná se o klasický 100% bonus ke vkladu.

První vklad u Chance

Sázková kancelář a online casino Chance nabízí všechny metody pro vklad obvykle dostupné i u dalších společností na českém trhu. Než provedete první vklad, je třeba pečlivě prostudovat podmínky jednotlivých bonusů. Ty jsou často navázané právě na výši a čas provedení prvního vkladu. V případě využití některých platebních metod také ztrácíte nárok na vaše bonusy úplně. Je třeba proto dobře zvolit metodu, výši i čas vašeho prvního vkladu, abyste získali maximální bonus. V tabulce níže najdete všechny dostupné platební metody u Chance.

První vklad u Chance

Platební metoda Poplatek Limity transakce (min/max) Doba zpracování
Bankovní převod 0 Kč 1-10.000.000 Kč 1-3 dny
Platební karta 0 Kč 100-10.000.000 Kč Okamžitě
Skrill 0 Kč 1-10.000.000 Kč Okamžitě
PaySafe 0 Kč 1-10.000.000 Kč Okamžitě
PayPal 0 Kč 1-10.000.000 Kč 1 den

Výběr Chance bonusu

Dle druhu vašeho Chance bonusu vám bude na hráčské konto připsán v různých formách. Metoda výběru vašeho bonusu na bankovní konto je potom závislá právě na této formě. Níže najdete shrnutou, jak fungují výběry Chance bonusů:

Výběr Chance bonusu
 • Registrační bonus 200 Kč, který získáte ihned po dokončení registrace, připisuje se na váš účet v Goldenech. Ty stačí převést na reálné prostředky skrz sázku na událost s kurzem blížícím s 1.
 • Vegas bonus za první vklad i jeho obdobu pro sportovní sázení obdržíte v podobě bonusových prostředků. Aby vám byly uvolněny na vaše běžné hráčské konto, je třeba splnit podmínky protočení.
 • Jakmile splníte podmínky protočení, jsou prostředky z vašeho bonusu za první vklad uvolněny a vy je můžete vybrat na váš účet v bance.

Jaké jsou Chance promo akce pro nové a stávající hráče

Chance sestavila také nabídku promo akcí a odměn i pro stávající hráče. Registrací a prvním vkladem tak bonusy rozhodně nekončí. Ve většině případů není třeba využít žádný Chance akční kód, ale ve výjimečných případech může být třeba. O tom budete případně informováni v podmínkách akce. Které promo akce jsou tedy pro hráče u Chance dostupné?

Chance promo akce
 • Věrnostní program – pokud budete pravidelně sázet tikety s kurzem alespoň 1.5, můžete získávat odměny v Goldenech. Ty pak lze využít na další tikety.
 • Přiveď kamaráda – odměna za registraci blízkého člověka u Chance v Goldenech.
 • Goldeny za sdílení – sdílejte speciální odkaz pro registraci a za každého nového hráče získejte Goldeny.
 • Soutěže a turnaje – v sekci sportovního sázení i online casina jsou k dispozici pravidelné soutěže a turnaje o Goldeny, volná zatočení či zvýhodněné kurzy.
 • Sezónní a nepravidelné promo akce – promo akce u Chance jsou často navázané na nejrůznější svátky, či jsou vyhlašovány nepravidelně. Získat můžete obvykle volná zatočení či prostředky na sázky zdarma.

Výhody a nevýhody Chance bonusu

Hlavní výhodou Chance bonusů je snadný postup pro jejich získání a v některých případech i jejich velikost. Nevýhodou jsou relativně přísné podmínky protočení a nízká výše bonusu za první vklad v sekci sportovního sázení.

Hodnoceni Chance bonusu

Výše bonusu u Chance v sekci sportovního sázení je velmi nízká, získat můžete pouze 2.000 Kč. V porovnání s jinými sázkovými kancelářemi jde o velmi malou částku. Bonus 200 Kč pouze za dokončení registrace je příjemným doplňkem. Jako dobře nastavený lze hodnotit Chance Vegas bonus, který může mít výši až 25.000 Kč. Podmínky protočení jsou v tomto případě velmi podobné, jako u konkurence.

Často kladené dotazy

Má Chance aktuálně akční kód?

Nemá, Chance akční kód pro registraci neexistuje. Dostupný může být pouze dočasný bonus kód, spojený s některou z mnoha promo akcí.

Kde najdu Chance akční kód?

Chance akční kód k dispozici není. Všechny bonusy během registrace jsou dostupné pro každého hráče i bez promo kódu. Existovat může pouze dočasný Chance akční kód, spojený s některou promo akcí pro stávající hráče.

Kam zadat Chance akční kód?

Chance akční kód není třeba zadávat. Každý registrační bonus můžete získat i bez vložení speciálního promo kódu.