Sazka bonusový kód

ihned 300Kč a 500Kč zdarma

Kód aktivován

Odhal bonus!

Aktualizované 01/05/2024 Redakce

Sazka bonusový kód

Jak funguje registrace se Sazka bonusovým kódem u sázkové kanceláře a online casina Sazka? Vše podrobně popíšeme, včetně možnosti využít pravidelné promo akce a odměny za vklad. Abyste získali maximální registrační a vkladový bonus, nepotřebujete žádný Sazka bonusový kód. Registrační bonus 300 Kč získáte pouze za dokončení kompletního účtu. Za první vklad pak můžete získat až 50.000 Kč. Sazkabet bonusový kód je ovšem třeba pro získání odměn za další vklady.

Sazka bonusový kód

Sazka bonusový kód 2024

K získání maximálního vstupního a registračního bonusu není třeba během vytváření účtu zadávat Sazka bonusový kód. Podle druhu vybraného bonusu můžete získat až 50.300 Kč za registraci a k prvnímu vkladu. Důležité je samozřejmě dodržet všechna pravidla a podmínky, které se s bonusy pojí. I po registraci u Sazky můžete získat další odměny. Během vašich dalších vkladů stačí zadat speciální Sazka bonusový kód a získáte nový bonus. Detaily o těchto kódech najdete dále v článku.

Druh bonusu
Výše odměny
Sazka bonusový kód 2024
Sazka Hry
50.000 + 300 Kč + 100 free spinů (není třeba kód)
Aktivovat
Sazkabet
9.500 + 500 Kč (není třeba kód)
Aktivovat
Sazka Sportka
220 Kč zdarma (není třeba kód)
Aktivovat
Sazka Eurojackpot
220 Kč zdarma (není třeba kód)
Aktivovat
Sazka Hra týdne
200 Kč zdarma
hratydne
Sazka Happy Friday
Až 1.000 Kč zdarma
patek25
Sazka Víkend Exclusive
2x 500 Kč zdarma
vikend
Sazka Speciál
2x 2.500 Kč zdarma
sklad

Co je to Sazka bonusový kód

Sazka bonusový kód je složený z písmen a čísel, a přináší vám dodatečné bonusy k vašemu vkladu. Během registrace ovšem není třeba využít žádný Sazkabet bonusový kód, všechny odměny můžete získat automaticky, pokud splníte podmínky protočení. Pro již zaregistrované hráče ale existuje možnost získat dodatečné bonusy ke vkladu, pokud využijí správný Sazka bonusový kód.

Co je to Sazka bonusový kód

Jak získat Sazka bonusový kód?

Pro všechny registrační a vstupní bonusy Sazka není třeba zadávat žádný kód. Neexistuje žádný promo kód, který by vám úvodní bonusy vylepšil. Sazka ovšem vydává nové bonusové kódy, určené pro stávající hráče. Ty pro vás pravidelně monitorujeme, abyste tak mohli získat maximální odměny.

Sazka bonusový kód Výše bonusu
Kód: hratydne 200 Kč zdarma
Kód: patek25 Až 1.000 Kč zdarma
Kód: vikend 2x 500 Kč zdarma
Kód: sklad 2x 2.500 Kč zdarma

Jak funguje registrační Sazka bonusový kód?

Během registrace u Sazky není přímo nutné využít bonusový kód. Odměny za registraci či první vklad můžete získat i bez něj. Samotný proces registrace funguje velmi podobně, jako u jiných sázkových kanceláří v ČR. Po vyplnění základního formuláře vám bude vytvořeno dočasné konto, které je třeba potvrdit skrz ověření totožnosti, přidání platební metody a nastavení limitů. Jakmile je tento krok hotový, získáváte bonus 300 Kč za registraci. Pro bonus za první vklad je třeba splnit podmínky protočení, později jsou dostupné také bonusy za vklad pro stávající hráče.

Jak funguje registrační Sazka bonusový kód

 1. Ověřte vaši emailovou adresu, jakmile vyplníte úvodní formulář
 2. Přidejte a ověřte vaši platební metodu skrz první vklad
 3. Potvrďte vaši totožnost pomocí Bank ID či na Sazka terminálu
 4. Nastavte sebeomezující limity

Jak fungují bonusy ke vkladu a jak se bonusy připisují?

Pro stávající hráče jsou dostupné také bonusy ke vkladu. Oznámení o nich vždy obdržíte emailem, případně je můžete najít na Sazka webu či v aplikaci. Každý bonus ke vkladu je třeba aktivovat vkladem se správným Sazka bonusovým kódem. Dále je třeba bonusové prostředky uvolnit skrz splnění podmínek protočení. U každého bonusu vás tedy bude zajímat:

 1. Výše bonusu
 2. Nutnost využít speciální promo kód
 3. Kolik prostředků je třeba protočit a na jakých hrách či tiketech
 4. Kdy a jak bude bonus připsán

Podmínky získání Sazka bonusu

K jednotlivým bonusům za registraci a první vklad se pojí různé podmínky, které je třeba pečlivě dodržet, jinak vám bonus připsán nebude. Vybrat si můžete vždy jednu část nabídky Sazka, ve které získáte bonusovou nabídku. Níže je najdete přehledně shrnuté:

Podmínky získání Sazka bonusu

 1. Bonus za registraci 300 Kč – během vytváření účtu pro Sazka Hry můžete získat 300 Kč, pokud ověříte vaši totožnost a přidáte platební metodu.
 2. Bonus za vklad – pro Sazkabet i Sazka hry jsou dostupné bonusy za první vklad. V případě casino sekce jde až o 50.000 Kč. V obou případech je třeba splnit podmínky protočení.
 3. Bonus za registraci do Sazkabet 500 Kč – podmínkou pro získání tohoto bonusu je kompletně dokončená registrace u Sazkabet.
 4. Bonus za registraci Sportka, Eurojackpot – v rámci tohoto bonusu můžete získat 220 Kč, podmínkou je kompletně dokončená registrace. Bonusové prostředky je třeba využít na sázku v sekci loterie či losy.

Jak ověřit kdy bonusový kód platí

Během dodatečných vklad můžete využít Sazka bonusový kód, který je spojený s některou z promo akcí pro stávající hráče. V takovém případě tento kód najdete na našem webu, či v emailu přímo od Sazky. Během vkladu ho uvedete do příslušné kolonky ve formuláři, kde ho můžete tlačítkem „Ověřit“ nechat zkontrolovat.

Jak ověřit kdy bonusový kód platí

Jak funguje registrační Sazka bonusový kód?

Během registrace není třeba využít žádný Sazka bonusový kód. Neexistuje promo kód, který by vám zajistil lepší bonusy, než ty dostupné pro každého nového hráče. Sazkabet bonusový kód využijete pouze v dalších promo akcích pro již zaregistrované hráče.

Co dělat když jsem neobdržel Sazka bonus?

Pokud máte problémy s některým ze Sazka bonusů či promo kódů, můžete se vždy obrátit na zákaznickou podporu této sázkové kanceláře a online casina. K dispozici je telefonní linka dostupná během celého týdne, na čísle 266121212. Možností je také využít chat, k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Jak vložit vklad s bonusovým kódem?

Vklad s bonusovým kódem v rámci některé z promo akcí pro stávající hráče není nic náročného. Vždy pečlivě zvolte čas a výši vašeho vkladu, abyste dodrželi podmínky dané promo akce. V nastavení tedy zvolte možnost pro vklady, uveďte částku a vložte Sazka bonusový kód. Kód najdete uvedený v nabídkovém e-mailu, případně přímo na webu Sazka v sekci Bonusy a soutěže. Vyplňte vámi vybraný bonusový kód a stiskněte OVĚŘIT. Pokud je bonusový kód vložen správně, zobrazí se zelené potvrzení ověření.

Jak vložit vklad s bonusovým kódem

Jak si vybrat Sazka bonus

Podle druhu Sazka bonusu platí různé podmínky pro jeho výběr. Registrační bonus je vám k dispozici téměř okamžitě po dokončení vašeho konta, následně ho můžete snadno vybrat na váš bankovní účet. U dalších bonusů je obvykle třeba splnit podmínky protočení.

Jak si vybrat Sazka bonus

 1. Registrační bonus Sazka – odměnu za registraci ve výši 300 Kč obdržíte v bonusových prostředcích, které si ale můžete s pomocí zákaznické podpory převést na reálné peníze. Ty pak můžete snadno vybrat na váš účet.
 2. Bonus za první vklad – u bonusů za první vklad je třeba splnit podmínky protočení, následně jsou uvolněny a můžete je vybrat na váš účet.
 3. Sportka a Eurojackpot bonusy – v případě bonusů za registraci do sekce loterie ve výši 220 Kč je třeba nejprve využít bonusové prostředky na nákup tiketu či losu. Případné výhry můžete snadno vybrat.

Výhody a nevýhody Sazka bonusu

Jako hlavní výhodu Sazka bonusů lze označit jejich výši, štědře nastavené jsou také bonusy za vklad pro stávající hráče. Jako hlavní nevýhodu je pak třeba uvést relativně přísné podmínky protočení, ale i v tomto případě jsou na českém trhu bonusy náročnější na získání.

Jak hodnotíme Sazka bonusy

Bonus za první vklad je u Sazky velmi vysoký, vyrovná se nejlepším bonusům na českém trhu. Podmínky protočení jsou pak velmi podobné, jako u jiných sázkových kanceláří. Příjemný je také registrační bonus Sazka ve výši 300 Kč za dokončení kompletního účtu. Unikátní jsou pravidelné bonusy ke vkladu pro stávající hráče.

Často kladené dotazy

Má Sazka aktuální bonusový kód?

Ano, Sazka bonusový kód můžete využít pro získání dodatečných odměn za váš vklad.

Kde najdu Sazka bonusový kód?

Všechny aktuální Sazka bonusové kódy najdete přehledně vypsány výše. Pravidelně pro vás kontrolujeme jejich aktuálnost.

Kam zadat Sazkabet bonusový kód?

Během registrace není nutné zadávat Sazka bonusový kód, během dalších vkladů je ve formuláři dostupné také kolonka pro promo kód.