O redakci bonusovekody.cz

O nás

Bonusovekody.cz fungují od roku 2017, cílem redakce je aby poskytla českým sázkařům snadno a rychle použitelný přehled o všech aktuálních bonusových kódech a vstupních bonusových nabídkách pro online sázení. Od této doby zahrnujeme ty nejlepší akční nabídky od všech sázkových kanceláří s platnou licencí pro Českou republiku. Poskytujeme informační služby, návody a recenze nejdůležitějších podmínek bonusové nabídky nejen v české republice ale od roku 2017 i pro Slovensko na sesterském webu bonusovekody.cz.

Momentálně jsou bonusovekody.cz jedinou platformou, kterou potřebujete k ověření a nalezení nejnovějších a aktuálních registračních kódů a bonusů pro nové zákazníky. Naším cílem zůstává poskytnout nekomplexnější, nejspolehlivější a snadnou informaci která je dostupná vždy kdykoliv ji hledáte.

Naše mise

S více než šesti letým působením v hazardním odvětví víme, že neexistuje žádná záruka výhry a nic není tak úplně zadarmo. Využíváme tedy naše odborné znalosti k tomu, aby jsme vás upozorňovali na nejdůležitější podmínky v akčních promo nabídkách a tím váš start do světa sázení byl co nejméně stresující a bez zbytečných otazníků. Bonusovekody.cz vás neoslní moderní grafikou ani vás nelákáme výraznými nadpisy. Místo toho se soustředíme na aktuálnost a na kompletní přehled dostupné bonusové nabídky od všech legálních sázkových kanceláří. Po dočtení našich článku si dáváme za cíl, aby jste vždy byly schopni provést jasné a informované srovnání a rozhodnutí která sázková kancelář je nejvhodnější právě pro vás.

Ať jste zkušený sázkař nebo se chcete zorientovat ve světě online sázení, Bonusovekody.cz vám chtějí vždy poskytnout bezplatný, nezávislý a aktuální přehled o trhu s bonusovými kódy.

Zásady a standardy naší redakce

Spolupracujeme pouze s licencovanými sázkovými kancelářemi v České republice, tyto jsme následně individuálně prověřili v tématech jako je bonusová nabídka, pověst mezi sázkaři, integrita a spolehlivost v jednání se zákazníky a v neposlední řádě i kvalita jejich sázkařského produktu. Nad rámec toho je pro redakci prioritou samoregulace obsahu s hazardní tematikou a to nad rámec zákonných povinností.

Samoregulace našeho obsahu nad zákonnou povinnost obsahuje důsledné dodržování zásad zodpovědné reklamy a marketingového obsahu. To zejména z pohledu etické propagace hazardních her a s důrazem na zodpovědnou hru. Hazardní hra je formou zábavy, která má pozitiva pouze s jasnými pravidly a limity, na které se zavazujeme vždy pravidelně upozorňovat. V našem obsahovém sdělení sázení nikdy nekomunikujeme jako zdroj příjmů ale pouze jako legitimní zábavu s určitými riziky. Jedním z našich cílů je tímto přispět k prostředí kde hráči budou dělat pouze zodpovědná rozhodnutí, tak aby pro ně hazard zůstal formou zábavy.

Zveřejnění reklamy

Neúčtujeme vám poplatky za naši službu, a tak to plánujeme zachovat, ale za tímto účelem platí někteří bookmakeři provizi za doporučení zákazníků, když kliknou na naše odkazy nebo použijí naše kódy. Bez ohledu na to všechny sázkové kanceláře uvedené na našich webových stránkách splňují naše redakční zásady a standardy a všechny dostupné propagační akce jsou uváděny bez ohledu na to, zda je provize vyplácena společnosti či nikoli.

Podrobnosti o společnosti správce webové stránky

  • GAL GROUP s.r.o.
  • Na bielidle 223/23
  • Praha 5
  • 150 00
  • Česká Republika
  • IČO:17109477
  • DIČ:CZ17109477

Proč zvolit stránku bonusovekody.cz

  • Odbornost: Působíme na trhu mnoho let a máme odborné zkušenosti. Víme, co naši čtenáři hledají a jak jim to poskytnout.
  • Viditelnost: Nacházíme se jak na Slovensku, tak v České republice.
  • Důvěryhodnost: Úzce spolupracujeme s partnery a zajišťujeme, že každý bonusový kód je platný a bezpečný. Nenabízíme žádné neaktuální a uplynulé propagační akce. Nabídku přizpůsobujeme zákonným normám na každém trhu.

Podporujeme zodpovědné hraní

Na stránce bonusověkody víme, že při používání peněz online je nejdůležitější bezpečnost. Abychom udrželi pověst spolehlivé webové stránky, důsledně dodržujeme všechny právní normy a osvědčené postupy, čímž zajišťujeme, že máme ličení a důvěru sázkových kanceláří. Pečlivě vybíráme přední partnery a jejich bonusové kódy. Dbáme na to, aby fungovaly s místními zákony o hazardních hrách.