Aktualizováno autor bonusovekody

Tipsport akční kód

Získejte všechny Tipsport akční kódy dostupné v listopadu 2020. Vysvětlíme vám postup a podmínky pro získání bonusu 50 000Kč plus 150Kč zdarma. V tomto článku vám krok za krokem ukážeme, jak a co potřebujete k dokončení plnohodnotného sázkařského konta a jaké vstupní bonusy jsou dostupné pro nové registrace. Sázet však můžete ihned po vyplnění registračního formuláře a vložení prvního vkladu. Použijte naše tlačítka a akční kód Tipsport není nutné zadávat. Bonus pro nové hráče vám bude automaticky přičtený v plné výši za vaší registraci zde.

Tipsport akční kódy

Tipsport akční kódy 2020 – Bonus 5.000 Kč nebo 50.000 Kč + 150 Kč zdarma

Získejte Tipsport akční kód a ujistěte se že dostanete maximální vstupní bonus při registraci zdarma. Zde přehled všech bonusů dostupných v české republice pro sázkovou kancelář Tipsport. Vyberte si kategorii a správný Tipsport akční kód. Po kliknutí na odkaz můžete nechat pole akční kód prázdné a maximální hodnota bonusu vám bude automaticky připsána po dokončení registrace:

Tipsport bonus 2020Hodnota vstupního bonusuAkční kódy
Tipsport sázení50.000 Kč + 150 KčOdhal akční kód
Tipsport vegas casino5.000 Kč + 50.000 KčOdhal akční kód
Tipsport esports sázení150 Kč za registraciOdhal akční kód
Tipsport Oktagon 18150 Kč + HD zdarma živý přenosOdhal akční kód

Pouze pro nové registrace. ✓ Testováno a funkční v listopadu 2020

Jak získat akční kód Tipsport?

Tipsport bonus s akčním kódem, který vám dnes přináší redaktoři bonusovekody.cz se skládá z dvou částí – registrační bonus za otevření nového konta a šťavnatý bonus za první vklad až do výše 50 000 Kč dle výše Vašeho prvního vkladu. K registraci je pouze třeba:

akční kód tipsport 2020

  • Navštivte Tipsport.cz užitím našich žlutých tlačítek
  • Vyplňte registrační formulář
  • Vložte první vklad, alespoň 100Kč
  • Dokončete registraci na jedné z Tipsport poboček nebo bez pobočky přes vaše internetové bankovnictví
  • Tipsport vstupní bonus vám bude automaticky načtený
  • Při použití žlutých tlačítek pole akční kód můžete nechat prázdné. Všechny dostupné bonusové nabídky se vám automaticky aktivují

PŘEHLED BONUSOVÝCH KÓDŮ SÁZKOVÝCH KANCELÁŘÍ
Sázkové KancelářeBonusBonusový kód
Tipsport Bonus50 000 + 150 KčZískej bonus!
Fortuna Promo Kód3000 + 1300 KčZískej bonus!
Chance2 000 KčZískej bonus!
Synottip100 000 Kč + 500 KčZískej bonus!
Maxitip100 000 KčZískej bonus!

Tipsport bonusy 2020 při registrace

Pro nové zákazníky připravila sázková kancelář Tipsport registrační bonusy. Bonusovekody.cz pro Vás dnes má průvodce jak na Tipsport registraci s akčním kódem 2020, o výběrech, vkladech a jak krok za krokem získat mnoho dalších lákavých vstupních bonusů jako 150 Kč zdarma plus až 50 000 Kč na váš první vklad. Tipsport také podporuje sázkaře jak mobilními aplikacemi, tak i dalšími lákavými sázkařskými pomůckami a inovacemi. Nabízené bonusy jsou jako poděkování, že jste si založili účet právě u Tipsportu a pro motivaci k sázení. Za nové sázkařské konto je 150 Kč hned vašich plus k tomu abyste mohli začít sázet u Tipsport sázkové kanceláře a získat první z bonusů, v tomto případě „Tipsport vstupní bonus“ je nejprve potřeba projít Tipsport registrací a založit si svůj vlastní sázkařský účet. Musíte být starší 18 let. Jedná se o snadnou a rychlou záležitost. Na stránkách Tipsport.cz vyplníte do registračního formuláře vaše jméno, příjmení, uživatelské jméno, telefonní číslo, emailovou adresu a datum svého narození.

Registrace u Tipsportu s bonusem

Poslední tři zmíněné údaje slouží k ověření vaši plnoletosti a zaslání ověřovacích kódů pomocí SMS zprávy a též emailu, proto zadávejte pouze pravdivé údaje. Ve formuláři máte také možnost zaškrtnout políčko „Chci zadat akční kód“, tento údaj ale není potřebný k získání již zmíněného „Tipsport vstupního bonusu“,  který Vám bude automaticky přidělen, pokud kliknete na naše žluté tlačítko Získej Bonus. Stačí následovat našeho průvodce a akční kod vám bude automaticky načtený po vložení prvního vkladu na vaše hráčské konto.

Podmínky Tipsport vstupního bonusu

Odesláním vyplněného registračního formuláře automaticky souhlasíte s obchodními podmínkami Tipsport sázkové kanceláře, proto vám doporučujeme si tyto podmínky před samotným vyplněním formuláře pečlivě přečíst. K dokončení registračního procesu už zbývá kliknout na oranžové tlačítko „Registrovat se“ a následně díky novému zákonu, který vstoupil v České republice v platnost k 1. 1. 2017 se během týdne dostavit do jedné a to dokončit registraci ověřením vaší plnoletosti a podepsáním smlouvy na jedné z 1000 Tipsport poboček. Výhodou ale je, že během prvního týdne již můžete sázet a vkládat online bez dokončení registrace. Nově však lze potvrdit vaši totožnost skrz vaše online bankovnictví pokud máte účet buďto u České Spořitelny, Air Bank, Moneta, Equa Bank a nebo Komerční banku.

Tipsport vstupní bonus

Tipsport vstupní bonus se vztahuje na ty uživatele, kteří řádně vyplnili a odeslali registrační formulář, vložili na svůj sázkařský účet svůj první vklad (Tento bonus se vztahuje pouze na první vklad, na opakované vklady bonus platit nebude) a souhlasili s podmínkami určenými pro tento bonus. Dle výše Vašeho počátečního vkladu vám bude podmínkami pro tento bonus určeno, kolikrát danou částku musíte protočit, abyste daný bonus mohli získat. Množství protočení se dělí do třech úrovní. Vstupní bonus odpovídá 100% hodnoty Vašeho původního vkladu a to až celých 50 000Kč.

Výše počátečního vkladuMaximální hodnota Vstupního bonusu
Do a včetně 1,000 Kč1,000 Kč
Do a včetně 5,000 Kč5,000 Kč
Nad 5,000 Kč50,000 Kč

Proč si vybrat zrovna Tipsport sázkovou kancelář?

Jak už jsme zmínili, v současné době se jedná o největší sázkovou kancelář na českém i slovenském území s velmi dobrou pověstí mezi sázkaři. Tipsport se často a po právu chlubí největší sázkařskou komunitou v ČR, která je velmi aktivní, díky lákavým aspektům online platformy Tipsportu, které dnes v krátkosti také zmíníme. Z pohledu právního, je Tipsport také velmi důvěryhodný s licencí k provozování sázek na internetu od českého ministerstva financí. S touto licencí si vy, jako sázkař můžete své tikety reklamovat bez jakýchkoliv zdlouhavých procesů a bez strachu o své finance. Tato sázková kancelář je také jedna z nejstarších sázkových kanceláří v Čechách i na Slovensku. Pro nové i stávající hráče vždy připravuje novinky, zajímavosti a akční vstupní bonusy.

LIVE SÁZKY
Ve své nabídce Tipsport zaujme nově příchozí zákazníky LIVE sázkami přímo s živými TV přenosy (“se streamem”).

TIPSPORT FORUM
Tipsport podporuje komunikace a interakce mezi svými sázkaři a vytvořil z tohoto důvodu fórum, kde můžete sdílet své názory s jinými hráči, získat nové zkušnosti a informace, ale pro publikaci svých tiketů máte k dispozici takzvanou Tiket Arenu. Toto forum dělá Tipsport a.s sázkovou kancelář s nejaktivnějším sázkařským forem

TIKET ARENA
V Tiket Areně se můžete dozvědět kdo jsou top sázkaři a jak jejich úspěch vlastně vypadá. Hráči publikují své úspěšné i méně povedené tikety.

SOUTĚŽE
Další výhodou je, že se Tipsport sázková kancelář neustále snaží svým zákazníkům oživit sázení různými soutěžemi např. TIPCUP TOUR, TIPLIGA nebo soutěže při „LIVE sázkách“ a bonusy pro nové ale i stávající sázkaře.

OK TIP TÝDENÍK
Také tato sázkovka vydává svůj vlastní týdeník OK Tip, který zákazníkům může v lecčem usnadnit sázení, jelikož obsahuje velké množství informací o daných zápasech, hráčích atd. a také předběžné kurzy na utkání. Tento týdeník lze zakoupit na pobočkách Tipsport nebo jej získat elektronicky na stránkách Tipsport.cz.

UŽIVATELSKÉ ANALÝZY
Tipsport podporuje zkušené hráče na Tipsportu ve sdílení svých myšlenek a strategií. Jako nový hráč se můžete lecčemu přiučit od TOP Autorů Analýz, kteří jsou hodnoceni dle zisku.

Jak bonus s akčním kódem funguje

Možná se vám budou tyto podmínku nejdříve zdát trochu komplikované, ale po chvíli zabřednutí do sázkařského světa se tímto žargonem bude ohánět také.

1. Pokud Váš počáteční vklad není vyšší než 1000 Kč, pak je nutné prosázet pětinásobek hodnoty počátečního vkladu na sázkařském účtu a současně pětinásobek hodnoty Vstupního bonusu. Další podmínkou, aby se vám mohl začít započítávat nárok na bonus je, že všechny vámi provedené sázky ať už na internetu nebo přímo na pobočkách sázkové kanceláře Tipsport musí mít po vyhodnocení minimální celkový kurz 1,5:1. Následně každému sázejícímu uživateli se denně započítává součet vkladů, který v tomto případě může dosáhnout maximální výše 500 Kč.

2. Pokud Váš počáteční vklad není vyšší než 5000 Kč, pak je nutné prosázet sedminásobek hodnoty počátečního vkladu na sázkařském účtu a současně sedminásobek hodnoty Vstupního bonusu. Další podmínkou, aby se vám mohl začít započítávat nárok na bonus je, že všechny vámi provedené sázky ať už na internetu nebo přímo na pobočkách sázkové kanceláře Tipsport musí mít po vyhodnocení minimální celkový kurz 2:1. Následně každému sázejícímu uživateli se denně započítává součet vkladů, který v tomto případě může dosáhnout maximální výše 2500 Kč.

3. Pokud Váš počáteční vklad je vyšší než 5000 Kč, pak je nutné prosázet osminásobek hodnoty počátečního vkladu na sázkařském účtu a současně osminásobek hodnoty Vstupního bonusu. Další podmínkou, aby se vám mohl začít započítávat nárok na bonus je, že všechny vámi provedené sázky ať už na internetu nebo přímo na pobočkách sázkové kanceláře Tipsport musí mít po vyhodnocení minimální celkový kurz 3:1. Následně se každému sázejícímu uživateli se denně započítává součet vkladů, který v tomto případě může dosáhnout maximální výše 25000 Kč.

Do a včetně 1000 KčDo a včetně 5000 KčNad 5000 Kč
Počet protočení5x vklad + 5x bonus7x vklad + 7x bonus8x vklad + 8x bonus
Kurz sázek1,5:12:13:1
Maximální denní limit500 Kč2500 Kč25000 Kč
Maximální výše bonus1000 Kč5000 Kč50000 Kč

Pro lepší porozumění výpočtu bonusu poslouží následné příklady:

  • Pokud váš počáteční vklad bude činit 500 Kč, hodnota výsledného bonusu bude rovna též 500 Kč, ale k jeho získání bude potřeba prosázet 5000 Kč (5×500+ 5×500).
  • V případě že váš počáteční vklad bude činit 2000 Kč, hodnota výsledného bonusu bude rovna též 2000 Kč, ale k jeho získání bude potřeba prosázet 28000 Kč (7×2000+ 7×2000).
  • A pakliže váš počáteční vklad bude činit 10000 Kč, hodnota výsledného bonusu bude rovna též 10000 Kč, ale k jeho získání bude potřeba prosázet 160000 Kč (8×10000+ 8×10000).

Jak obdržíte svůj Tipsport bonus na svém účtě?

Po splnění daných podmínek Vám bude zapsán Bonus, respektive jeho část na Váš sázkařský účet, jelikož se proplácí vždy po částech – vždy pro prosázení 10 % hodnoty částky potřebné k získání bonusu získáte 10% z celkové maximální hodnoty Tipsport Vstupního bonusu. Disponovat s danou částkou budete moci již do pěti dnů od splnění podmínek.
Jak už název vstupního bonusu vypovídání, jedná se o jednorázovou záležitost a splnění pravidel máte celých 12 měsíců.

Tipsport mobilní a webová aplikace

Aby Tipsport sázková kancelář udělala sázení pro hráče ještě pohodlnější, vytvořila mobilní aplikaci Tipsport dostupnou pro operační systémy Android a iOS (iPhone, iPad). Aplikace též umožňuje sledování přímých přenosů na vašich mobilních telefonech a tabletech. Pro operační systémy Windows Phone nebo BlackBerry slouží mobilní webová aplikace.

Tipsport APLIKACE
Kde stáhnout mobilní applikaci Tipsport? Podpora sázení přes mobilní telefony a tablety nechybí a aplikaci si můžete stáhnout odkazem níže. Sázení online je daleko snadnější díky aplikaci Tipsport, která se neustále zdokonaluje. Pokud vaše mobilní zařízení není ani iOS ani Android, Tipsport nabízí mobilně optimalizované stránku. Nejprve však proveďte registraci online a vyzvedněte si svůj bonus skrz naše žlutá tlačítka poté se stačí pouze přihlasit skrz aplikaci.

Kurzová nabídka

Vzhledem k tomu, že se jedná o českou sázkovou kancelář, působící i na Slovensku, její kurzová nabídka je na naše poměry celkem široká. Můžete v ní více méně najít všechny důležité a podstatné světové sporty a ligy, především odvětví jako jsou fotbal, lední hokej, basketbal, tenis, biatlon, Formule 1, ale i společenské sázky a sázky na E-sporty.
Tipsport vypisuje nejrůznější kurzy na střelce gólů ve všech možných hokejových ligách, konečný stav utkání včetně prodloužení nebo na výsledek po řádné hrací době, tedy 60 minutách. Během play-off jsou vypisovány touto sázkovou kanceláří kurzy na postup v jednotlivých kolech i na konečný vítězný tým. Sázky na počet vstřelených gólů a všechny jejich obdoby jsou dostupné pro všechny sporty, kde se skóre počítá na góly.
Na tenisová utkání Tipsport sázková kancelář vypisuje především sázky na přesné výsledky. Například kdo vyhraje první set, kdo vyhraje první set i celý zápas či na počet gemů celého utkání.
Další možností je také sázení na asijské handicapy, o které Tipsport sázková kancelář jako první sázkovka s českou licencí rozšířila svojí nabídku a to roku 2015.

Jak začít sázet u online sázkové kanceláře Tipsport

Abyste mohli začít sázet, musíte se nejdřív přihlásit do vámi vytvořeného sázkařského účtu. Následně si z nabídky sportů na levé straně stránky vyberete sport, na který chcete vsadit. Dále konkrétní akci, na kterou stačí pouze kliknout a ona se vám automaticky zobrazí ve vašem sázkovém tiketu, který se nachází na pravé straně obrazovky.


Tipsport sázení s bonusem

Na tiket si můžete dle Vašeho gusta přidávat, odebírat nebo různě kombinovat další sázkové příležitosti. Na konec si už jen zvolíte danou částku, kterou chcete vsadit a popřípadě též v jaké měně. Webové stránky sázkové kanceláře Tipsport nabízejí výběr sázení v českých korunách nebo tzv. netech. Před samotným ukončením sázky si ještě můžete zaškrtnout možnost zaslání SMS zprávy na Vámi uvedené telefonní číslo s finálními výsledky akcí, na které jste si vsadili. Následně můžete vaše odeslat pouhým kliknutím na modré tlačítko „vsadit“.

Všechny své tikety si můžete vytisknout kliknutím na tlačítko „tisk“, nebo je odeslat na danou pobočku Tipsport a celou sázku tam dokončit. Poté náhledy svých tiketů můžete i sdílet na sociálních stránkách typu Facebook, Twitter, Google +, blozích, různých webových stránkách či fórech nebo chatech.

Možnost LIVE sázení a TV Tipsport přenosy

Velkou výhodou sázení u Tipsport je možnost LIVE sázek, které bývají obvykle provázeny živými přenosy daných zápasů. V nabídce figurují hlavně LIVE sázky na všechny hokejové zápasy v rámci české hokejové extraligy, při kterých můžete rovnou sledovat online přenosy vámi vybraných utkání. Touto nabídkou se žádná z konkurenčních sázkových kancelář nemůže pochlubit. Dále se jedná o sázky na fotbal, tenis, basketbal, házenou či volejbal a dokonce i na stolní tenis.

Jak na Tipsport LIVE sázky

Abyste mohli začít sázet LIVE je nezbytné, jako u běžného sázení, být přihlášený na svém sázkařském účtu. V horní šedivé liště kliknete na políčko „LIVE“ a poté už si jen stačí vybrat z menu na levé straně odvětví, na které si chcete vsadit.

Tipsport live sázení

V prostřední části obrazovky si vyberete sázku, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Následně se vám sázka zobrazí ve vašem tiketu na levé straně obrazovky. Jako v případě běžného sázení můžete LIVE sázky na svém tiketu přidávat, odebírat nebo kombinovat s jinými. Dále si budete moci zvolit, zda si přejete obdržet SMS zprávu s konečnými výsledky a vyhodnocení vašich sázek. Na konec jen stačí sázku odeslat kliknutím na modré tlačítko „vsadit“. Důležitou informací je fakt, že při tomto typu sázení se na podání tiketu určitou dobu čeká. Sázková kancelář se tak brání podání tiketů během doby, kdy mohl padnout gól, protože v takových případech se daná hodnota kurzu změní v nově vypsaný aktuální kurz, proto budete dotázáni, zda si stále přejete vsadit i při nově vypsaném kurzu.

Nabídka živých přenosů na TV Tipsport

Tipsport sázková kancelář má i svůj vlastní kanál „Tipsport TV“, který disponuje širokou nabídkou sportovních přenosů všech možný sportů a lig. Českými fotbalovými a hokejovými ligami počínaje až přes americké NHL, ruské KHL, fotbalové zápasy italských, německých a španělských lig nebo turnajů ATP a WTA. Abyste ale měli možnost některých z těchto přenosů sledovat, je nutné uzavřít za posledních 30 dní sázku v hodnotě alespoň 30 Kč. Tv tipsport registrace probíha totožně jako při otevření sázkařského konta.

Zákaznický servis

V případě, že si nebudete vědět rady nebo si nebudete zcela jisti ať už ohledně registrace nebo samotného sázení můžete se obrátit na zákaznický servis, který je perfektně vyškolen a ochoten vám pomoci. Kontakt na něj naleznete na stránkách Tipsport.cz v pravém horním rohu pod nadpisem „Zákaznická podpora“. Kliknutím budete automaticky přesměrování na stránku s kontaktním formulářem a obecnými kontakty. Do zmíněného formuláře vyplníte Váš email, uživatelské jméno, předmět zprávy a v neposlední řadě v textovém poli popíšete váš problém a následně odešlete. Odpověď nečekejte okamžitě. Nejedná se totiž o nepřetržitý zákaznický servis, proto Vám doporučujeme jej kontaktovat v denních hodinách, především mezi 8:00-23:00.
Pro ty z vás kteří dávají přednost přímé komunikaci můžete Tipsport sázkovou kancelář kontaktovat pomocí telefonního čísla, zde ale počítejte s pár minuty čekání.

Cash Out funkce

Funkce Cash Out, pro české uživatelé možná více známá pod názvy „zavřít sázku“ či „ prodej tiketu“. Výhodou této funkce je možnost uzavřít tiket ještě předtím než skončí všechna utkání, na která máte vsazeno s tímto tiketem. V praxi se tato funkce použije následovně: na tiketu máte vsazeno na 7 zápasů. Šest z nich jsou výherní a vy už nemusíte čekat na konečný stav sedmého zápasu, jelikož stačí použít funkci Cash Out a peníze vám budou vyplaceny. Samozřejmě, že výhra bude nižší než, která je uvedena vašem tiketu, ale peníze máte jisté. Momentálně se tato funkce může využívat pro sólo, AKU, extratip a maxikombinátor sázky a také při soutěžích Tipcup či Tipliga. Pro LIVE sázky a po dobu možného stornování tiketu Tipsport tuto funkce používat zatím neschválil.

Tipy tiketů

Sázkovka Tipsport také nabízí podávat skupinové tikety též známé jako Maxikombi. Na jednom tiketu můžete mít vsazeno až na 50 událostí. Minimální sázka činí 1 Kč a maximální výhra může být do výše 10.000.000 Kč. V případě, že by potenciální výhra přesahovala tuto částku, systém Vám neumožní daný tiket odeslat.
Další výhodnou možností tiketu je „Extratip“. Na svém tiketu máte vsazeno na 9 sázkových příležitostí. K těmto devíti si ještě můžete zvolit desátou sázkou příležitost. Poté ta z nich, která má nejnižší kurz, bude označena jako „Extratip“ (EX). V případě, že vám nevyjde pouze tato možnost označena EX, Tipsport vám vyplatí téměř celou výhru. Bude pouze snížena o kurz náležející Extratipu.

Soutěže

Tipsport sázková kancelář také nabízí krom Tipsport bonusu svým uživatelům celou řadu soutěží např.
TIPLIGA, TIPCUP TOUR, soutěže v LIVE sázkách, duely v LIVE sázkách nebo 15Mega. Veškeré podmínky, které musíte splnit a pravidla daných soutěží naleznete na stránkách Tipsport.cz pod kolonkou v horní šedivé liště „Soutěže“.


Tipsport akční soutěže

Možnosti vkladů

Tipsport sázková kancelář nabízí celou řadu metod, kterými můžete vložit peníze na svůj sázkařský účet. Pro tuzemské hráče je nejvýhodnější vložit vklady pomocí bankovního převodu, kreditní karty nebo na jedné z licencovaných poboček. Avšak Tipsport bonus za registraci pro nové hráče bude největší ihned po vytvoření hráčského konta.

MetodaPoplatekDoba zpracováníMinimální hodnota vkladuMaximální hodnota vkladu
Platební možnost SkrillZdarma1-3 pracovní dny1000 Kč50000 Kč
Platební karty Visa, Maestro, MasterCardZdarmaIhned100 Kč2 147 483 647 Kč
Česká SpořitelnaZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
ČSOB bankovní převodZdarmaOkamžitý převod100 Kčbez omezení
Poštovní SpořitelnaZdarmaOkamžitý převod100 Kčbez omezení
Fio BankaZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
GE Money BankZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
Komerční BankaZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
mBankZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
ePlatby u RaiffeisenbankZdarmaOkamžitý převod ePlatby pro eKonto3 Kč999 999 Kč
SberbankZdarmaOkamžitý převod3 Kč999 999 Kč
PaySafe CardZdarmaIhned3 Kč24 000 Kč
Tipsport vyberZdarmaNa pobočce = Ihned05 000 Kč
bankovni prevodyZdarma1-3 pracovní dnybez omezeníbez omezení

Možnosti výběru

Nejčastějšími možnostmi výběru peněz z vašeho Tipsport sázkařského účtu jsou bankovní převody nebo přímo na pobočkách. Velké rozdíly ale nastávají v hodnotách maximálních výběrů. Bankovním převodem můžete převést až 100000 Kč, na pobočkách lze vyplatit jen 5000 Kč. Podmínky pro výběr bonusu získaném zadáním Tipsport akčního kodu je popsáno výše v článku.

MetodaPoplatekDoba zpracováníMinimální hodnota výběruMaximální hodnota výběru
bankovni prevodyZdarma1-3 pracovní dny1000 Kč1 000 000 Kč
Tipsport vyberZdarmaOnline100 Kč5 000 Kč
Platební možnost SkrillZdarma1-3 pracovní dny1000 Kč30 000 Kč

Často kladené otázky ohledně akčního kódu Tipsportu

Jelikož je bonusová nabídka vymezená pouze při nových registracích přes internet, noví hráči se často potřebují ujistit jak mohou získat ten nejlepší akční kód Tipsport v roce 2020. Zde jsme shrnuli nejčastější dotazy před registrací na internetu.

Je nutné zaškrtnout políčko „Chci zadat akční kód (nepovinné)“ v registračním formuláři pro získání bonusu 50 000 Kč + 150 Kč?

Ne, kód nemusíte zadávat a políčko můžete nechat prázdné pakliže jste využili naše žlutá tlačítka pro načtení registračního formuláře. Po dokončení registrace vám bude bonus načtený na vaše hráčské konto.

Jaké jsou aktuálně dostupné Tipsport akční kódy?

Na stránkách bonusovékódy.cz v tomto článku vždy naleznete nejaktuálnější nabídku bonusů všech sázkových kanceláří s platnou licencí v České republice

Jaké musím splnit podmínky pro získání bonusu od tipsport?

Podrobné informace o postupu jsou uvedeny výše v tomto článku. Pro maximální výši bonusu však musíte vložit částku až do 50 000Kč při prvním vkladu, který se vám zdvojnásobí.

Mohu získat bonus znova když už jsem registrovaný?

Bohužel akční bonusová nabídka je pouze pro nově registrované s plnohodnotným kontem

Co mám dělat když jsem Tipsport bonus neobdržel?

V případě že jste splnil veškeré podmínky při registraci na webu provozovatele a vstupní bonus jste i přesto nezískal. Doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu. Kontaktní údaje naleznete v tomto článku

Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a marketingových sdělní, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.