Tipsport Akční Kód

Tipsport nabízí akční bonus všem uživatelům s novým sázkařským kontem. V tomto článku vám krok za krokem ukážeme, jak a co potřebujete k dokončení sázkařského konta, avšak sázet můžete již po vyplnění registračního formuláře a vložením prvního vkladu. Tipsport akční kód není nutné zadávat, Tipsport bonus vám bude automaticky přičtený k vaší registraci zde:

PŘEHLED BONUSOVÝCH KÓDŮ SÁZKOVÝCH KANCELÁŘÍ
BookmakerBonusBonusový kód
Fortuna Promo Kód3000 KčZískej bonus!
Tipsportaž 50000 KčZískej bonus!
bet365 bonusový kód1500 KčZískej bonus!

Jak začít s online sázkovou kanceláří Tipsport?

Tipsport bonus, který vám dnes přináší redaktoři bonusovekody.cz se skládá z dvou částí – registrační bonus za otevření nového konta a šťavnatý bonus za první vklad až do výše 50 000 Kč dle výše Vašeho prvního vkladu. K registraci je pouze třeba:

  • Navštivte Tipsport.cz užitím našich žlutých tlačítek Získej Bonus a nemusíte zadávat Tipsport akční kód, aby vám byl bonus přidělen
  • Vyplnění registračního formuláře
  • Vložení prvního vkladu alespoň 100Kč
  • Dokončení registrace na jedné z Tipsport poboček
  • Platný doklad, potvrzující Vaši totožnost a plnoletost
  • Seznam Tipsport poboček v České republice zde

Tipsport registrační bonus

Pro nové zákazníky připravila sázkovka Tipsport vstupní registrační bonus. Bonusovekody.cz pro Vás dnes má průvodce jak na registraci u Tipsportu, o výběrech a vkladech a jak krok za krokem získat tento velmi lákavý vstupní bonus 150 Kč zdarma plus až 50 000 Kč bonus na váš první vklad. Tipsport také podporuje sázkaře jak mobilními aplikacemi, tak i dalšími lákavými sázkařskými pomůckami a inovacemi. Nabízené bonusy jsou jako poděkování, že jste si založili účet právě u Tipsportu a pro motivaci k sázení. Za nové sázkařské konto je 150 Kč vašich plus k tomu abyste mohli začít sázet u Tipsport sázkové kanceláře a získat první z bonusů, v tomto případě „Tipsport vstupní bonus“ je nejprve potřeba založit si svůj vlastní sázkařský účet a být starší 18 let. Jedná se o snadnou a rychlou záležitost. Na stránkách Tipsport.cz vyplníte do registračního formuláře vaše jméno, příjmení, uživatelské jméno, telefonní číslo, emailovou adresu a datum svého narození.

Poslední tři zmíněné údaje slouží k ověření vaši plnoletosti a zaslání ověřovacích kódů pomocí SMS zprávy a též emailu, proto zadávejte pouze pravdivé údaje. Ve formuláři máte také možnost zaškrtnout políčko „Chci zadat akční kód“, tento údaj ale není potřebný k získání již zmíněného „Tipsport vstupního bonusu“, který Vám bude automaticky přidělen, pokud kliknete na naše žluté tlačítko Získej Bonus a bude následovat našeho průvodce.

Odesláním vyplněného registračního formuláře automaticky souhlasíte s obchodními podmínkami Tipsport sázkové kanceláře, proto vám doporučujeme si tyto podmínky před samotným vyplněním formuláře pečlivě přečíst. K dokončení registračního procesu už zbývá kliknout na oranžové tlačítko „Registrovat se“ a následně díky novému zákonu, který vstoupil v České republice v platnost k 1. 1. 2017 se během týdne dostavit do jedné z 1000 Tipsport poboček a tam vaši registraci dokončit ověřením vaši plnoletosti a podepsáním smlouvy. Výhodou ale je, že během tohoto následujícího týdne již můžete sázet a vkládat online.

Tipsport vstupní bonus se vztahuje na ty uživatele, kteří řádně vyplnili a odeslali registrační formulář, vložili na svůj sázkařský účet svůj první vklad (Tento bonus se vztahuje pouze na první vklad, na opakované vklady bonus platit nebude) a souhlasili s podmínkami určenými pro tento bonus.
Vstupní bonus odpovídá 100% hodnoty Vašeho původního vkladu a to až celých 50 000Kč.

Výše počátečního vkladu Maximální hodnota Vstupního bonusu
Do a včetně 1,000 Kč 1,000 Kč
Do a včetně 5,000 Kč 5,000 Kč
Nad 5,000 Kč 50,000 Kč

Dle výše Vašeho počátečního vkladu vám bude podmínkami pro tento bonus určeno, kolikrát danou částku musíte protočit, abyste daný bonus mohli získat. Množství protočení se dělí do třech úrovní.

Proč si vybrat zrovna Tipsport sázkovou kancelář?

Jak už jsme zmínili, v současné době se jedná o největší sázkovou kancelář na českém i slovenském území s velmi dobrou pověstí mezi sázkaři. Tipsport se často a po právu chlubí největší sázkařskou komunitou v ČR, která je velmi aktivní, díky lákavým aspektům online platformy Tipsportu, které dnes v krátkosti také zmíníme. Z pohledu právního, je Tipsport také velmi důvěryhodný s licencí k provozování sázek na internetu od českého ministerstva financí. S touto licencí si vy, jako sázkař můžete své tikety reklamovat bez jakýchkoliv zdlouhavých procesů a bez strachu o své finance. Tato sázkková kancelář je také jedna z nejstarších sázkových kanceláří v Čechách i na Slovensku. Pro nové i stávající hráče vždy připravuje novinky, zajímavosti a akční vstupní bonusy.

LIVE SÁZKY
Ve své nabídce Tipsport zaujme nově příchozí zákazníky LIVE sázkami přímo s živými TV přenosy (“se streamem”).

TIPSPORT FORUM
Tipsport podporuje komunikace a interakce mezi svými sázkaři a vytvořil z tohoto důvodu fórum, kde můžete sdílet své názory s jinými hráči, získat nové zkušnosti a informace, ale pro publikaci svých tiketů máte k dispozici takzvanou Tiket Arenu. Toto forum dělá Tipsport a.s sázkovou kancelář s nejaktivnějším sázkařským forem

TIKET ARENA
V Tiket Areně se můžete dozvědět kdo jsou top sázkaři a jak jejich úspěch vlastně vypadá. Hráči publikují své úspěšné i méně povedené tikety.

SOUTĚŽE
Další výhodou je, že se Tipsport sázková kancelář neustále snaží svým zákazníkům oživit sázení různými soutěžemi např. TIPCUP TOUR, TIPLIGA nebo soutěže při „LIVE sázkách“ a bonusy pro nové ale i stávající sázkaře.

OK TIP TÝDENÍK
Také tato sázkovka vydává svůj vlastní týdeník OK Tip, který zákazníkům může v lecčem usnadnit sázení, jelikož obsahuje velké množství informací o daných zápasech, hráčích atd. a také předběžné kurzy na utkání. Tento týdeník lze zakoupit na pobočkách Tipsport nebo jej získat elektronicky na stránkách Tipsport.cz.

UŽIVATELSKÉ ANALÝZY
Tipsport podporuje zkušené hráče na Tipsportu ve sdílení svých myšlenek a strategií. Jako nový hráč se můžete lecčemu přiučit od TOP Autorů Analýz, kteří jsou hodnoceni dle zisku.

MOBILNÍ APLIKACE
V neposlední řadě Tipsport podporuje sázení přes mobilní telefony a tablety, které je daleko snadnější díky aplikaci Tipsport, které se neustále zdokonaluje. Pokud vaše mobilní zařízení není ani iOS ani Android, Tipsport nabízí mobilně optimalizované stránku.

iOS tipsport Aplikace   Android tipsport Aplikace

Podmínky pro zisk Tipsport vstupního bonusu

Možná se vám budou tyto podmínku zprva zdát trochu komplikované, ale po chvíli zabřednutí do sázkařského světa se tímto žargonem bude ohánět také.

1. Pokud Váš počáteční vklad není vyšší než 1000 Kč, pak je nutné prosázet pětinásobek hodnoty počátečního vkladu na sázkařském účtu a současně pětinásobek hodnoty Vstupního bonusu. Další podmínkou, aby se vám mohl začít započítávat nárok na bonus je, že všechny vámi provedené sázky ať už na internetu nebo přímo na pobočkách sázkové kanceláře Tipsport musí mít po vyhodnocení minimální celkový kurz 1,5:1. Následně každému sázejícímu uživateli se denně započítává součet vkladů, který v tomto případě může dosáhnout maximální výše 500 Kč.

2. Pokud Váš počáteční vklad není vyšší než 5000 Kč, pak je nutné prosázet sedminásobek hodnoty počátečního vkladu na sázkařském účtu a současně sedminásobek hodnoty Vstupního bonusu. Další podmínkou, aby se vám mohl začít započítávat nárok na bonus je, že všechny vámi provedené sázky ať už na internetu nebo přímo na pobočkách sázkové kanceláře Tipsport musí mít po vyhodnocení minimální celkový kurz 2:1. Následně každému sázejícímu uživateli se denně započítává součet vkladů, který v tomto případě může dosáhnout maximální výše 2500 Kč.

3. Pokud Váš počáteční vklad je vyšší než 5000 Kč, pak je nutné prosázet osminásobek hodnoty počátečního vkladu na sázkařském účtu a současně osminásobek hodnoty Vstupního bonusu. Další podmínkou, aby se vám mohl začít započítávat nárok na bonus je, že všechny vámi provedené sázky ať už na internetu nebo přímo na pobočkách sázkové kanceláře Tipsport musí mít po vyhodnocení minimální celkový kurz 3:1. Následně se každému sázejícímu uživateli se denně započítává součet vkladů, který v tomto případě může dosáhnout maximální výše 25000 Kč.

Do a včetně 1000 Kč Do a včetně 5000 Kč Nad 5000 Kč
Počet protočení 5x vklad + 5x bonus 7x vklad + 7x bonus 8x vklad + 8x bonus
Kurz sázek 1,5:1 2:1 3:1
Maximální denní limit 500 Kč 2500 Kč 25000 Kč
Maximální výše bonus 1000 Kč 5000 Kč 50000 Kč

Pro lepší porozumění poslouží následné příklady:

Pokud váš počáteční vklad bude činit 500 Kč, hodnota výsledného bonusu bude rovna též 500 Kč, ale k jeho získání bude potřeba prosázet 5000 Kč (5×500+ 5×500).

V případě že váš počáteční vklad bude činit 2000 Kč, hodnota výsledného bonusu bude rovna též 2000 Kč, ale k jeho získání bude potřeba prosázet 28000 Kč (7×2000+ 7×2000).

A pakliže váš počáteční vklad bude činit 10000 Kč, hodnota výsledného bonusu bude rovna též 10000 Kč, ale k jeho získání bude potřeba prosázet 160000 Kč (8×10000+ 8×10000).

 

Jak obdržíte svůj bonus na svém účtě?

Po splnění daných podmínek Vám bude zapsán Bonus, respektive jeho část na Váš sázkařský účet, jelikož se proplácí vždy po částech – vždy pro prosázení 10 % hodnoty částky potřebné k získání bonusu získáte 10% z celkové maximální hodnoty Tipsport Vstupního bonusu. Disponovat s danou částkou budete moci již do pěti dnů od splnění podmínek.
Jak už název vstupního bonusu vypovídání, jedná se o jednorázovou záležitost a splnění pravidel máte celých 12 měsíců.

Tipsport: Kurzová nabídka

Vzhledem k tomu, že se jedná o českou sázkovou kancelář, působící i na Slovensku, její kurzová nabídka je na naše poměry celkem široká. Můžete v ní více méně najít všechny důležité a podstatné světové sporty a ligy, především odvětví jako jsou fotbal, lední hokej, basketbal, tenis, biatlon, Formule 1, ale i společenské sázky a sázky na E-sporty.
Tipsport vypisuje nejrůznější kurzy na střelce gólů ve všech možných hokejových ligách, konečný stav utkání včetně prodloužení nebo na výsledek po řádné hrací době, tedy 60 minutách. Během play-off jsou vypisovány touto sázkovou kanceláří kurzy na postup v jednotlivých kolech i na konečný vítězný tým. Sázky na počet vstřelených gólů a všechny jejich obdoby jsou dostupné pro všechny sporty, kde se skóre počítá na góly.
Na tenisová utkání Tipsport sázková kancelář vypisuje především sázky na přesné výsledky. Například kdo vyhraje první set, kdo vyhraje první set i celý zápas či na počet gemů celého utkání.
Další možností je také sázení na asijské handicapy, o které Tipsport sázková kancelář jako první sázkovka s českou licencí rozšířila svojí nabídku a to roku 2015.

Jak začít sázet u online sázkové kanceláře Tipsport

Abyste mohli začít sázet, musíte se nejdřív přihlásit do vámi vytvořeného sázkařského účtu. Následně si z nabídky sportů na levé straně stránky vyberete sport, na který chcete vsadit. Dále konkrétní akci, na kterou stačí pouze kliknout a ona se vám automaticky zobrazí ve vašem sázkovém tiketu, který se nachází na pravé straně obrazovky.


Na tiket si můžete dle Vašeho gusta přidávat, odebírat nebo různě kombinovat další sázkové příležitosti. Na konec si už jen zvolíte danou částku, kterou chcete vsadit a popřípadě též v jaké měně. Webové stránky sázkové kanceláře Tipsport nabízejí výběr sázení v českých korunách nebo tzv. netech. Před samotným ukončením sázky si ještě můžete zaškrtnout možnost zaslání SMS zprávy na Vámi uvedené telefonní číslo s finálními výsledky akcí, na které jste si vsadili. Následně můžete vaše odeslat pouhým kliknutím na modré tlačítko „vsadit“.

Všechny své tikety si můžete vytisknout kliknutím na tlačítko „tisk“, nebo je odeslat na danou pobočku Tipsport a celou sázku tam dokončit. Poté náhledy svých tiketů můžete i sdílet na sociálních stránkách typu Facebook, Twitter, Google +, blozích, různých webových stránkách či fórech nebo chatech.

Možnost LIVE sázení a TV přenosy

Velkou výhodou sázení u Tipsport je možnost LIVE sázek, které bývají obvykle provázeny živými přenosy daných zápasů. V nabídce figurují hlavně LIVE sázky na všechny hokejové zápasy v rámci české hokejové extraligy, při kterých můžete rovnou sledovat online přenosy vámi vybraných utkání. Touto nabídkou se žádná z konkurenčních sázkových kancelář nemůže pochlubit. Dále se jedná o sázky na fotbal, tenis, basketbal, házenou či volejbal a dokonce i na stolní tenis.

Jak na LIVE sázky

Abyste mohli začít sázet LIVE je nezbytné, jako u běžného sázení, být přihlášený na svém sázkařském účtu.


V horní šedivé liště kliknete na políčko „LIVE“ a poté už si jen stačí vybrat z menu na levé straně odvětví, na které si chcete vsadit. V prostřední části obrazovky si vyberete sázku, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Následně se vám sázka zobrazí ve vašem tiketu na levé straně obrazovky. Jako v případě běžného sázení můžete LIVE sázky na svém tiketu přidávat, odebírat nebo kombinovat s jinými. Dále si budete moci zvolit, zda si přejete obdržet SMS zprávu s konečnými výsledky a vyhodnocení vašich sázek. Na konec jen stačí sázku odeslat kliknutím na modré tlačítko „vsadit“. Důležitou informací je fakt, že při tomto typu sázení se na podání tiketu určitou dobu čeká. Sázková kancelář se tak brání podání tiketů během doby, kdy mohl padnout gól, protože v takových případech se daná hodnota kurzu změní v nově vypsaný aktuální kurz, proto budete dotázáni, zda si stále přejete vsadit i při nově vypsaném kurzu.

Nabídka TV přenosů

Tipsport sázková kancelář má i svůj vlastní kanál „Tipsport TV“, který disponuje širokou nabídkou televizních přenosů všech možný sportovních odvětví a lig. Českými fotbalovými a hokejovými ligami počínaje až přes americké NHL, ruské KHL, fotbalové zápasy italských, německých a španělských lig nebo turnajů ATP a WTA. Abyste ale měli možnost některých z těchto přenosů sledovat, je nutné uzavřít za posledních 30 dní sázku v hodnotě alespoň 30 Kč.

 

Tipsport mobilní a webová aplikace

Aby Tipsport sázková kancelář udělala sázení pro hráče ještě pohodlnější, vytvořila mobilní aplikaci Tipsport dostupnou pro operační systémy Android a iOS (iPhone, iPad). Aplikace též umožňuje sledování přímých přenosů na vašich mobilních telefonech a tabletech. Pro operační systémy Windows Phone nebo BlackBerry slouží mobilní webová aplikace.

Zákaznický servis

V případě, že si nebudete vědět rady nebo si nebudete zcela jisti ať už ohledně registrace nebo samotného sázení můžete se obrátit na zákaznický servis, který je perfektně vyškolen a ochoten vám pomoci. Kontakt na něj naleznete na stránkách Tipsport.cz v pravém horním rohu pod nadpisem „Zákaznická podpora“. Kliknutím budete automaticky přesměrování na stránku s kontaktním formulářem a obecnými kontakty. Do zmíněného formuláře vyplníte Váš email, uživatelské jméno, předmět zprávy a v neposlední řadě v textovém poli popíšete váš problém a následně odešlete. Odpověď nečekejte okamžitě. Nejedná se totiž o nepřetržitý zákaznický servis, proto Vám doporučujeme jej kontaktovat v denních hodinách, především mezi 8:00-23:00.
Pro ty z vás kteří dávají přednost přímé komunikaci můžete Tipsport sázkovou kancelář kontaktovat pomocí telefonního čísla, zde ale počítejte s pár minuty čekání.

Cash Out funkce

Funkce Cash Out, pro české uživatelé možná více známá pod názvy „zavřít sázku“ či „ prodej tiketu“. Výhodou této funkce je možnost uzavřít tiket ještě předtím než skončí všechna utkání, na která máte vsazeno s tímto tiketem. V praxi se tato funkce použije následovně: na tiketu máte vsazeno na 7 zápasů. Šest z nich jsou výherní a vy už nemusíte čekat na konečný stav sedmého zápasu, jelikož stačí použít funkci Cash Out a peníze vám budou vyplaceny. Samozřejmě, že výhra bude nižší než, která je uvedena vašem tiketu, ale peníze máte jisté. Momentálně se tato funkce může využívat pro sólo, AKU, extratip a maxikombinátor sázky a také při soutěžích Tipcup či Tipliga. Pro LIVE sázky a po dobu možného stornování tiketu Tipsport tuto funkce používat zatím neschválil.

Tipy tiketů

Sázkovka Tipsport také nabízí podávat skupinové tikety též známé jako Maxikombi. Na jednom tiketu můžete mít vsazeno až na 50 událostí. Minimální sázka činí 1 Kč a maximální výhra může být do výše 10.000.000 Kč. V případě, že by potenciální výhra přesahovala tuto částku, systém Vám neumožní daný tiket odeslat.
Další výhodnou možností tiketu je „Extratip“. Na svém tiketu máte vsazeno na 9 sázkových příležitostí. K těmto devíti si ještě můžete zvolit desátou sázkou příležitost. Poté ta z nich, která má nejnižší kurz, bude označena jako „Extratip“ (EX). V případě, že vám nevyjde pouze tato možnost označena EX, Tipsport vám vyplatí téměř celou výhru. Bude pouze snížena o kurz náležející Extratipu.

Soutěže

Tipsport sázková kancelář také nabízí pro zpestření sázení svým uživatelům celou řadu soutěží např.
TIPLIGA, TIPCUP TOUR, soutěže v LIVE sázkách, duely v LIVE sázkách nebo 15Mega. Veškeré podmínky, které musíte splnit a pravidla daných soutěží naleznete na stránkách Tipsport.cz pod kolonkou v horní šedivé liště „Soutěže“


Možnosti vkladů

Tipsport sázková kancelář nabízí celou řadu metod, kterými můžete vložit peníze na svůj sázkařský účet. Pro tuzemské hráče je nejvýhodnější vložit vklady pomocí bankovního převodu, kreditní karty nebo na jedné z licencovaných Tipsport poboček.

Metoda Poplatek Doba zpracování Minimální hodnota vkladu Maximální hodnota vkladu
Platební možnost Skrill Zdarma 1-3 pracovní dny 1000 Kč 50000 Kč
Platební karty Visa Electron, Maestro, MasterCard a Visa Zdarma Ihned 100 Kč 2 147 483 647 Kč
Česká Spořitelna = Platba24 Zdarma Okamžitý převod 3 Kč 999 999 Kč
ČSOB Zdarma Okamžitý převod 100 Kč bez omezení
Poštovní Spořitelna Zdarma Okamžitý převod 100 Kč bez omezení
Fio Banka Zdarma Okamžitý převod 3 Kč 999 999 Kč
GE Money Bank Zdarma Okamžitý převod 3 Kč 999 999 Kč
Komerční Banka Zdarma Okamžitý převod 3 Kč 999 999 Kč
mBank Zdarma Okamžitý převod 3 Kč 999 999 Kč
ePlatby u Raiffeisenbank Zdarma Okamžitý převod ePlatby pro eKonto 3 Kč 999 999 Kč
Sberbank Zdarma Okamžitý převod 3 Kč 999 999 Kč
PaySafe Card Zdarma Ihned 3 Kč 24 000 Kč
Platba na pobočce Zdarma Na pobočce = Ihned 0 5 000 Kč
Zdarma 1-3 pracovní dny bez omezení bez omezení

Možnosti výběru

Nejčastějšími možnostmi výběru peněz z vašeho Tipsport sázkařského účtu jsou bankovní převody nebo přímo na pobočkách. Velké rozdíly ale nastávají v hodnotách maximálních výběrů. Bankovním převodem můžete převést až 100000 Kč, na pobočkách lze vyplatit jen 5000 Kč.

Metoda Poplatek Doba zpracování Minimální hodnota výběru Maximální hodnota výběru
Zdarma 1-3 pracovní dny 1000 Kč 1 000 000 Kč
Výplata na pobočce Zdarma Online 100 Kč 5 000 Kč
Platební možnost Skrill Zdarma 1-3 pracovní dny 1000 Kč 30 000 Kč