Tipsport akční kód

50.000 Kč + 500 Kč zdarma

Kód aktivován

Odhal bonus!

Aktualizované 17/06/2024 Redakce

Tipsport akční kód

Jak probíhá registrace s Tipsport akčním kódem do sázkové kanceláře a online casina Tipsport? Podrobně vše vysvětlíme, včetně možnosti využít pravidelné promo akce pro již zaregistrované hráče.

Tipsport akční kód 2024

Pro získání maximálních bonusů při registraci nepotřebujete žádný Tipsport akční kód. Registrační bonus 500 Kč získáte pouze za dokončení plnohodnotného hráčského konta, bonus za první vklad ve výši až 50.000 Kč potom obdržíte po splnění podmínek protočení.

Tipsport akční kód 2024

Pro získání maximálního registračního a vstupního bonusu není třeba zadávat žádný Tipsport akční kód. Všichni noví hráči u Tipsportu mají nárok na registrační bonus ve výši 500 Kč a až 50.000 Kč k prvnímu vkladu. Důležité je ale dodržet všechny podmínky a pravidla pro získání těchto bonusů, jinak vám nebudou na hráčský účet připsány. Registrace u Tipsportu má ale i další výhody, u Tipsportu máte k dispozici obrovské množství kurzových příležitostí, online automatů či loterií a losů. Samozřejmostí jsou také živé přenosy velkého množství sportovních událostí zdarma.

Co je to Tipsport akční kód

Žádný Tipsport akční kód neexistuje. Na zisk bonusu či jeho výši nebude mít vložení jakéhokoliv kódu žádný vliv. Není dostupný žádný Tipsport akční kód, který by vám bonusy u této sázkové kanceláře vylepšil. Tato informace se hodí zejména před začátkem registrace a více o podmínkách bonusů se dočtete v tomto článku.

Tipsport Bonus
Bonus a nabídky
Tipsport akční kód
Registrační bonus
500Kč zdarma
Aktivovat bonus
Vstupní bonus
Až 50.000 Kč
Aktivovat bonus
Vegas bonus
Až 25.000 Kč
Aktivovat bonus

Jak využijete Tipsport akční kód při registraci?

Tipsport akční kód nebudete při registraci potřebovat, maximální možnou výši bonusů můžete získat i bez jakéhokoliv kódu. Při registraci je tak nutné postupovat podobně jako u jiných sázkových kanceláří a online casin v ČR. Po kliknutí na tlačítko „registrovat“ a vyplnění formuláře vám bude vytvořeno dočasné konto, u kterého je třeba dále ověřit vaši totožnost, provést první vklad a nastavit limity. Jakmile máte hotovo, získáte registrační bonus ve výši 500 Kč zdarma. Pro získání bonus za první vklad je třeba ještě splnit podmínky protočení.

Kam vložit Tipsport akční kód

 1. Vyplňte ve formuláři uživatelské jméno, email a heslo
 2. Tipsport akční kód není třeba vyplňovat
 3. Ověřte váš email a telefonní číslo
 4. Potvrďte vaši totožnost pomocí Bank ID a proveďte první vklad

Kdy dostanu Tipsport bonus

Tipsport bonus 500 Kč získáte ihned po dokončení kompletní registrace a ověření totožnosti skrz Bank ID. Abyste získali registrační i vstupní bonus, nemusíte zadávat Tipsport akční kód. Pro získání vstupního bonusu Tipsport bude třeba splnit podmínky protočení. První vklad je třeba „protočit“ buď v sekci sportovního sázení či v rámci Vegas, podle toho, který vstupní bonus jste si vybrali.

Tipsport bonus

Tipsport vstupní bonus Podmínky protočení
Vkladový bonus pro sportovní sázení (první vklad do 1.000 Kč) Vsadit 10x prvního vkladu s kurzem 1.5 a vyšším
Vkladový bonus pro sportovní sázení (první vklad do 5.000 Kč) Vsadit 14x prvního vkladu s kurzem 2 a vyšším
Vkladový bonus pro sportovní sázení (první vklad nad 5.000 Kč) Vsadit 16x prvního vkladu s kurzem 4 a vyšším
Vkladový bonus až 25.000 Kč pro sekci Vegas Nutnost 25x protočit bonusové peníze v sekci Vegas

Jaké jsou Tipsport bonusy s akční kódem

Tipsport bonusy jsou dostupné pro každého nového hráče, který dokončí kompletní registraci a splní podmínky protočení. Tipsport akční kód vám nepřinese žádné dodatečné bonusy. Pro každého hráče jsou u Tipsportu dostupné tyto bonusy:

Tipsport bonusy s akčním kódem
 • Registrační bonus 500 Kč, uvolněný po dokončení registrace a ověření totožnosti skrz Bank ID
 • Dále si můžete vybrat dva druhy bonusů, buď pro sekci sportovního sázení nebo pro Vegas
 • V rámci sportovního sázení můžete získat bonus za první vklad až 50.000 Kč, pokud splníte podmínky protočení
 • Sekce Vegas umožňuje hráčům získat až 25.000 Kč, které je třeba dodatečně protočit

Jak získat Tipsport akční kód

Tipsport akční kód není dostupný. Tipsport se rozhodl registrační proces zjednodušit a všechny výše zmíněné bonusy můžete získat i bez zadání speciálního Tipsport akčního kódu. Pouze je třeba pečlivě splnit všechny podmínky a pravidla, spojená s jednotlivými bonusy.

Jak získat Tipsport akční kód

První vklad u Tipsportu

Sázková kancelář a online casino Tipsport nabízí všechny běžné metody vkladu, které jsou obvyklé i u jiných sázkových kanceláří na českém trhu. Před prvním vkladem je velmi důležité přečíst si podmínky jednotlivých vstupních bonusů. U některých z nich se počítá právě první vklad, a jsou uplatňována pravidla pro minimální výši vkladu a podmínky protočení. Některé platební metody pro první vklad také mohou znamenat, že na vstupní bonus nebudete mít nárok. Zvolte proto dobře metodu platby i výši vašeho vkladu, abyste se nepřipravili o maximální velikost bonusu odpovídající vaší situaci. V tabulce níže najdete všechny dostupné platební metody u Tipsportu.

První vklad u Tipsportu

Platební metoda Poplatek Limity transakce (min/max) Doba zpracování
Bankovní převod 0 Kč 1-10.000.000 Kč 1-3 dny
Platební karta 0 Kč 100-10.000.000 Kč Okamžitě
Skrill 0 Kč 1-10.000.000 Kč Okamžitě
PaySafe 0 Kč 1-10.000.000 Kč Okamžitě

Výběr Tipsport bonusu

Podle druhu Tipsport bonusu vám bude na herní účet připsán v různých formách. Od toho se odvíjí i podmínky pro jeho vybrání na vaše bankovní konto.

Výběr Tipsport bonusu
 • Registrační bonus 500 Kč získáte ihned po registraci ve formě Netů. Ty stačí vsadit na tiket s kurzem blížícím se 1 a bonusové prostředky jsou převedeny na reálné peníze.
 • Vegas bonus za první vklad získáte na konto jako bonusové prostředky, jakmile splníte podmínky protočení, je tento bonus převeden na hráčský účet jako reálné prostředky.
 • Bonus za první vklad v sekci sázení obdržíte na konto jako bonusový zůstatek, který bude uvolněn postupně, jak budete plnit podmínky protočení.
 • Jakmile jsou bonusové prostředky připsány na váš účet ve formě reálného zůstatku, můžete si je vybrat na bankovní konto.

Jaké jsou Tipsport promo akce pro nové a stávající hráče

Tipsport samozřejmě připravil bonusovou nabídku i pro stávající hráče. Ve většině případů ani zde není třeba využít Tipsport akční kód, pouze ve výjimečných případech, o kterých jsou hráči informováni v podmínkách akce. Jaké promo akce jsou tedy pro hráče u Tipsport dostupné?

Tipsport promo akce
 • Přiveď kamaráda – odměna v Netech za novou registraci přes vaše doporučení
 • Net Club – s každou sázkou získáváte bonusové Nety, které pak můžete využít na další tikety, či si je snadno převést na reálné peníze skrz sázku na jistotu.
 • Nety za sdílení – sdílejte odkaz na registraci pro nové hráče a získejte Nety
 • Soutěže – TipLiga, TipCup a mnohé další soutěže a turnaje pro hráče.
 • Nepravidelné a sezónní promo akce – tyto akce jsou vyhlašovány nepravidelně, nebo jsou navázané na nejrůznější svátky. Často v nich získáte volná zatočení či prostředky na bonusové sázky.

Výhody a nevýhody Tipsport bonusu

Mezi hlavní výhody Tipsportu bonusů patří jejich velikost a relativně snadný postup pro jejich získání. Jako hlavní nevýhodu pak lze uvést uplatňované podmínky protočení, ty se ovšem podstatně neliší od konkurence.

Hodnoceni Tipsport bonusu

Bonus za první vklad je u Tipsportu velmi vysoký, v sekci sportovního sázení může mít výši až 50.000 Kč. Podmínky protočení jsou přísné, ale odpovídají pravidlům, která si pro podobné bonusy stanovila konkurence. Také bonus v sekci Vegas je velmi dobře nastaven, podmínky protočení jsou zde relativně mírné. Příjemným doplňkem je potom bonus 500 Kč zdarma za dokončení registrace.

Často kladené dotazy

Má Tipsport aktuálně akční kód?

Nemá, Tipsport akční kód dostupný není. Existovat může pouze dočasný kód, který není spojený s registrací, ale s některou z mnoha promo akcí.

Kde najdu Tipsport akční kód?

Tipsport akční kód momentálně k dispozici není, na žádném webu či na sociálních sítích ho tedy nenajdete. Existovat může pouze Tipsport akční kód určený pro speciální promo akce, které se netýkají samotné registrace.

Kam zadat Tipsport akční kód?

Tipsport akční kód není třeba během registračního procesu zadávat. Všechny bonusy můžete získat i bez speciálního kódu.