Sázkové kanceláře

Jakou sázkovou kancelářsi vybrat pro sázení online? Získejte rychlý přehled o všech sázkových kanceláří v České republice s platnou licencí od ministerstva financí. Vše potřebné najdete přehledně v tomto článku. Zjistěte která sázková kancelář má nejlepší kurzovou nabídku, nejvyšší registrační bonus a možnost živých přenosů zdarma.

PŘEHLED BONUSOVÝCH KÓDŮ SÁZKOVÝCH KANCELÁŘÍ
Sázkové KancelářeBonusBonusový kód
Tipsport Bonus50 000 + 150 KčZískej bonus!
Fortuna Promo Kód3000 + 1300 KčZískej bonus!
Chance2 000 KčZískej bonus!
Synottip100 000 Kč + 500 KčZískej bonus!
Maxitip100 000 KčZískej bonus!

Nejlepší sázkové kanceláře

Potřebujete vědět víc o Sázkových kancelářích a sázení na internetu? Jaké jsou bonusové nabídky a akční promo kódy? Na stránkách Bonusovekody.cz. najdete přehled o aktuální nabídce sázkových kanceláří na internetu s platnou licencí. Příznivci sportovního sázení a internetových casín zde naleznou detailní hodnocení, tipy a rady a jak na registraci na internetu. Naším příznivcům také přinášíme akční nabídky při registraci na internetu. Získejte aktuální informace ze světa online sázení a sázkových kanceláří.

Sázkové kanceláře

Jak vybrat tu správnou sázkovou kancelář pro vás?

Sázkové kanceláře je nutné si nejdříve porovnat dle základních parametrů. Jak již bylo zmíněno nejprve se ujistěte, že sázková kancelář je legální na uzemí české republiky. Tedy například bet365, bwin a tak dále bohužel nemůžeme doporučit jelikož tyto sázkové kanceláře nemají platnu licenci v ČR a tudíž můžete očekávat komplikaci při registraci a výběru vkladů. Seznam legálních sázkových kanceláří najdete níže. Jedním z dalších parametru pro výběr bude funkčnost platformy, registrační bonus, možnost live sázek, live přenosů a sázení z mobílního zařízení. Přečtěte si důkladně jak získat maximální a exkluzivní bonusovou nabídku při otevření nového konta

  • Webové stránky
  • Bonusy
  • Recenze Důvěryhodnosti
  • Kurzová nabídka
  • Způsoby vkladu a výběru
  • Limity
  • Zákaznická Podpora
  • Živé přenosy
  • Licence od Ministerstva financí

Legální Sázkové kanceláře

Množství sázkovek na internetu je dnes velké, avšak ne všechny jsou kredibilní a legální pro českého hráče. My vám zde představujeme pouze sázkové kanceláře které jsou ověřené v mnoha aspektech jako například rychlý a bezproblémový výběr vašich výher a vkládání peněz na hráčské konto. Dále zda má sázkovka platnou licence pro Českou Republiku. Funkčnost a jednoduchost registrace online, ovladatelnost stránek a mobilních aplikací.

legální sázkové kanceláře

Již při registraci a otevření nového hráčského konta by vám legalizovaná sázková kancelář měla povinně nabídnout nastavení osobních limitů, které by vám měli sloužit jak ochrana před vytvořením závislosti.

Rizikové by pro všechny měli být jakékoli zahraniční weby, zejména drobnější weby s malou nabídkou. Vždy když si nejste jistě raději nahédněte do našeho přehledu, který máme od regulačního orgánu České republiky – Ministerstvo financí.

Dále je dobrým signálem, že při registraci online po vás bude vyžadováno rodné číslo – toto je povinnost legálního poskytovatele a tedy pakliže rodné číslo po vás nikdo nechce, nejspíše se nacházíte na webových stránkách nelegální online sázkové společnosti. Avšak je nutno říci, že zákon o hazardu z roku 2017 dal zákonodárci velmi silný nástroj pro boj s nelegálními firmami tohoto ražení. Dle tohoto zákona může být takovýto pofidérní poskytovatel blokován a postihnut velkým finančním trestem

Přehled licencí Ministerstva financí sázkovým kancelářím v ČR

Pokud chcete předejít problémům s vkladem a výběrem ze zahraniční sázkové kanceláře, která nemá platbou licenci v České republice. Důsledně doporučujeme se ujistit že je sázková kancelář v následující seznamu, který je platný a ověřen k listopadu 2019.

nejlepší sázkové kanceláře

Jak začít sázet na internetu

Pokud chcete začít sázet na internetu je nutné aby jste byli plnoletí a důkladně se seznámili s legitimností bookmakera u kterého se chcete zaregistrovat. Jak poznat která sázková kancelář je velmi jednoduché, stačí se pouze podívat do našeho přehledu, který je aktualizovaný každý měsíc. Avšak přečtěte si i  naši recenzy pro získaní akčních bonusů a aby jste zjistili na co si třeba dát pozor, tak aby sázení na internetu nebylo jen legální ale i bezpečné a bez potíží.

Nejznámější a nejoblíbenější Sázková kancelář

V České Republice jsou nejznámější dvě společnosti a to iFortuna.cz, tak Tipsport.cz. Tyto dvě společnosti drží prvenství již posledních 20 let.

Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a marketingových sdělní, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.