TV Tipsport

TV Tipsport, to je vaše vstupenka do světa sportu. Je to jeden z přesvědčivých argumentů, proč je společnost Tipsport jedničkou současného trhu kurzového sázení. Můžete zde vybírat z pestré nabídky sportovních událostí. A nemusíte za to platit majlant. Sport živě na internetu v dobré kvalitě je dostupný aktivním registrovaným hráčům zdarma.

V článku si přiblížíme jak spustit Tipsport TV, ať už na počítači nebo na mobilu. Prozkoumáme, co všechno tato internetová televize nabízí. Projdeme si všechny podmínky live streamu a vysvětlíme jaké výhody sázejícím přináší.

TV Tipsport

TV Tipsport registrace s akčním kódem

Na počátku všeho je Tipsport registrace kde je možné zadat bonusový Akční kód. Někteří uživatelé mají zájem o sledování sportovních přenosů, ale nechtějí utrácet peníze za sázení. Proto se nechtějí u Tipsportu registrovat. To je ale chyba. Dokonce i minimální aktivita na sportovním sázení vyjde mnohem levněji než předplacení klasické sportovní televize. Nemluvě o tom, že je zde reálná šance, že i za malé sázky můžete získat zajímavé výhry.

Registraci u Tipsportu máte hotovou za pár minut. Pokud preferujete užívání na mobilním telefonu, můžete si stáhnout aplikaci. Celý proces stažení appky a registrace jsme popisovali v konkrétním článku. Po rychlé online registraci na internetu získáváte Tipsport živě na 7 dní. Dobrá zpráva pro ty, co zásadně nechtějí mít s využíváním služeb sázkové kanceláře nic společného, ale chtějí se dnes večer podívat na jeden důležitý zápas.

TV Tipsport registrace

Ti, kteří chtějí na přenosy Tipsport Live sledovat častěji, by měli registraci dokončit. Po ověření údajů mají nejen televizi zpřístupněnou na 30 dní. Na dalších 30 dní je pak sledování TV zdarma možné, když uživatel vsadí sázku za nejméně 30 Kč. K dispozici je také výhodný Tipsport bonus. Pokud využijete Tipsport akční kód, dostanete bonus za registraci 150 Kč. Zajímat by vás měl i další bonus ve výši až 50 000 Kč. Jde o Tipsport bonus z prvního vkladu na trvalé uživatelské konto. Více informací poskytuje naše podrobná Tipsport recenze. Ať už jste uživateli operačního systému Android nebo iOS, Tipsport TV pohodlně rozjedete. Pokud jste na cestách a meškáte významnou sportovní událost, už nemusíte zoufale ladit rádio. Časy Lauferových rozhlasových reportáží z fotbalu jsou už pryč. Ve 21. století fanoušci používají spolehlivý Tipsport stream.

Výhody Tipsport TV

  • velké množství sportovních programů z oblíbených i méně tradičních sportů
  • dostupné i v kvalitě HD
  • k tomu nejlepší nabídka live sázek
  • streamy lehce dohledatelné
  • dostupné i k sledování na mobilu na iOS nebo na Androidu
  • Tipsport online je k dispozici skoro zdarma

Zdarma live stream od Tipsportu

Je live stream od Tipsportu zdarma? Jak se to vezme. Live streamy mohou sledovat pochopitelně jen registrovaní uživatelé internetového sázení. A ti musejí být aktivní. Není to žádná nepřekonatelná překážka. Stačí si alespoň 1x měsíčně vsadit tiket za 30 Kč. To platí pro většinu streamů. Někde existuje výjimka, o tom bude řeč v následující kapitole.

zdarma live stream

Podmínky pro sledování Live streamů od Tipsportu

Podmínky Tipsport TV jsou férové. K dispozici jsou stovky live streamů denně a k nim široká nabídka live sázek, které sledování činí ještě napínavější a zábavnější. TV Tipsport živé přenosy jsou dostupné každému, kdo má aktivní účet u Tipsportu a v prohlížeči instalovaný zásuvný modul Adobe Flash Player je 9.0.115 a novější. A jaké přenosy jsou na výběr?

Typ sportovní události Podmínky TV Tipsport ke spuštění přenosu
Zápasy 1. české fotbalové ligy Vsazený tiket v den zápasu nebo předchozí den v libovolné výši NEBO zůstatek ve výši alespoň 100 Kč
Zápasy 1. české hokejové ligy Přenosy vysílané O2 TV jen na zmenšené obrazovce a v případě, že si uživatel v den zápasu nebo předchozí den vsadil (přičemž sázka může být v libovolné výši) NEBO pokud má na kontě zůstatek alespoň 100 Kč
Ostatní události Vsazený tiket v průběhu posledních 30 dní ve výši alespoň za 30 Kč

Fanoušky také zajímá, v jaké kvalitě mohou sledovat na hokej, fotbal a další sportovní události. Vše závisí na rychlosti připojení. Následující tabulka zobrazuje potřebnou rychlost připojení pro sledování Tipsport live streamů.

Typ kvality Kvalita Rychlost připojení
Nejvyšší 720p 2.5 Mb/s
Vysoká 576p 1.5 Mb/s
Střední 404p 1 Mb/s
Nejhorší 288p 0,5 Mb/s

Co sledovat na TV Tipsport

Skutečně je co sledovat na, ať už jste fanoušky „mainstreamových“ sportů nebo těch méně tradičních. TV Tipsport program je totiž bohatý a z denní nabídky stovek přenosů si vybere každý. Sestavili jsme pro vás tabulku těch nejatraktivnějších sportovních událostí, které mají v programu Tipsport TV pravidelně své místo.

Druh sportu Nabídka Tipsport TV
Fotbal Zápasy německé, španělské, italské, francouzské nebo nizozemské ligy
Hokej Utkání NHL, KHL či švédské Elitserien
Tenis Utkání na tenisových turnajích ATP a WTA
Další míčové sporty Florbalová Tipsport Superliga, basketbalová NBA, Německá liga a Euroliga, házená, volejbal, baseball a další

Jak sledovat Tipsport TV na celé obrazovce

Někdy je možné si dokonce zapnout Tipsport TV na celou obrazovku. Platí to například pro hokej zápasy české extraligy. Společnost Tipsport je generálním partnerem této ligy, a tak si fanoušci mohou vychutnat zápasy našich TOP hokejistů ve špičkové kvalitě. Platí to pro všechna utkání s výjimkou těch, které vysílá O2 TV. U jiných sportovních událostí fullscreen většinou z licenčních důvodů není k dispozici.

Tipsport TV na mobilu

Cestou z práce, při čekání na poště nebo při pauze na kafe můžete sledovat Tipsport TV na mobilu. Stream je dostupný pro většinu mobilních telefonů s operačním systémem Android nebo iOS. Stačí na aplikaci ťuknout na ikonu menu v horním levém rohu a vybrat možnost TV Tipsport. Poté si prohlédněte program a zvolte požadovaný stream. Ten se otevře okamžitě. Pod oknem s live přenosem najdete i nabídku live kurzů.

TV Tipsport na mobilu

Tipsport TV celkové zhodnocení

A jaké je Tipsport TV celkové zhodnocení? Dáváme tu nejvyšší známku. Zde dostanete za málo peněz skutečně hodně muziky. Širokou nabídku ocení i ti uživatelé, kteří se jinak online sázení vyhýbají. Pro ty ostatní je vlastnictví účtu na Tipsport takřka nutností. K možnosti sledovat Tipsport TV dostanou také štědrý Tipsport bonus a skvělé podmínky k sázení na sportovní události a hraní špičkových casino her.