TV Tipsport

TV Tipsport je jedním z hlavních důvodů proč je společnost Tipsport jedničkou současného trhu kurzového sázení. Můžete zde vybírat z pestré nabídky sportovních událostí a nemusíte za to platit téměř vůbec nic. Aktivním registrovaným hráčům jsou zpřístupněny live streamy v dobré kvalitě zcela zdarma.

TV Tipsport

Jaké jsou výhody TV Tipsport

  • stovky sportovních přenosů denně z oblíbených i méně tradičních sportů
  • sportovní live streamy jsou lehce dohledatelné a dostupné i v kvalitě HD
  • možnost sledování na mobilu na iOS nebo na Androidu
  • TV Tipsport je aktivním uživatelům k dispozici zdarma
  • k tomu nejlepší nabídka live sázek

Jak sledovat TV Tipsport zdarma?

Jako nový klient získáváte u Tipsport po registraci přístup ke sledování TV Tipsport na 7 dní zdarma, jedná se o takzvanou rychlou registraci. Po uplynutí sedmidenní lhůty je třeba registraci u Tipsport dokončit, jinak už se vám přenosy nikdy nezpřístupní. Plně registrovaným potom už stačí vsadit si alespoň 1x měsíčně tiket za 30 Kč. To platí téměř ve všech případech, ale existují výjimky.

Podmínky pro sledování TV Tipsport

Tipsport nabízí stovky live streamů denně a k nim širokou nabídku live sázek, ne všechny ale můžete sledovat za stejných podmínek. Exkluzivitu na TV Tipsport mají nejvyšší česká fotbalová a hokejová ligy. Podmínky TV Tipsport ke spuštění přenosu jsou vypsány v následující tabulce.

Typ sportovní události Podmínky TV Tipsport ke spuštění přenosu
Zápasy 1. české fotbalové ligy Vsazený tiket v den zápasu nebo předchozí den v libovolné výši NEBO zůstatek ve výši alespoň 100 Kč
Zápasy 1. české hokejové ligy Přenosy vysílané O2 TV jen na zmenšené obrazovce a v případě, že si uživatel v den zápasu nebo předchozí den vsadil (přičemž sázka může být v libovolné výši) NEBO pokud má na kontě zůstatek alespoň 100 Kč
Ostatní událost Vsazený tiket v průběhu posledních 30 dní ve výši alespoň za 30 Kč

Pokud máte dokončenou plnohodnotnou registraci, jste dostatečně sázkařsky aktivní a máte v prohlížeči nainstalovaný zásuvný modul Adobe Flash Player 9.0.115 a novější, můžete začít řešit další věc. A sice kvalitu přenosu. Vše závisí na rychlosti připojení. Následující tabulka zobrazuje potřebnou rychlost připojení pro sledování live streamů na TV Tipsport.

Typ kvality Kvalita Rychlost připojení
Nejvyšší 720p 2.5 Mb/s
Vysoká 576p 1.5 Mb/s
Střední 404p 1 Mb/s
Nejhorší 288p 0,5 Mb/s

TV program na TV Tipsport

Program TV Tipsport je bohatý a z denní nabídky stovek přenosů si vybere opravdu každý. Sledujte zde například exkluzivní online přenosy ze všech zápasů Tipsport extraligy a české fotbalové ligy. Vychutnat si můžete rovněž online streamy z dalších populárních soutěží jako NHL, Bundesliga, LaLiga, NFL nebo NBA, dále tenisové grandslamy, MLB, zimní sporty jako lyžování a rychlobruslení a mnoho dalšího. Pro aktivní sázkaře jsou přenosy dostupné zdarma.

Přehled streamů
Sport
TV Tipsport
1.česká liga
Fotbal
Sledovat
Německá Bundesliga
Fotbal
Sledovat
Španělská La liga
Fotbal
Sledovat
Italská Serie A
Fotbal
Sledovat
Francouzská Ligue 1
Fotbal
Sledovat
NHL
Hokej
Sledovat
KHL
Hokej
Sledovat
Česká Tipsport extraliga
Hokej
Sledovat
Švédská Elitserien
Hokej
Sledovat
WTA Tour
Tenis
Sledovat
ITF
Tenis
Sledovat
ATP
Tenis
Sledovat
Challengery
Tenis
Sledovat
NBA
Basketbal
Sledovat
Euroliga
Basketbal
Sledovat
Německá liga
Basketbal
Sledovat
Oktagon MMA
Bojové sporty
Sledovat

Jak sledovat Tipsport TV na celé obrazovce

Někdy je možné si dokonce zapnout Tipsport TV na celou obrazovku. Platí to například pro hokej zápasy české extraligy. Společnost Tipsport je generálním partnerem této ligy, a tak si fanoušci mohou vychutnat zápasy našich TOP hokejistů ve špičkové kvalitě. Platí to pro všechna utkání s výjimkou těch, které vysílá O2 TV. U jiných sportovních událostí fullscreen většinou z licenčních důvodů není k dispozici.

Jak sledovat Tipsport TV na celé obrazovce

Jak sledovat Tipsport TV na mobilu

Cestou z práce, při čekání na poště nebo při pauze na kafe můžete sledovat Tipsport TV na mobilu. Stream je dostupný pro většinu mobilních telefonů s operačním systémem Android nebo iOS. V menu aplikace Tipsport stačí vybrat sekci “Live”. Poté si prohlédněte program a zvolte požadovaný stream. Ten se otevře okamžitě. Pod oknem s live přenosem najdete i nabídku live kurzů.

Jak sledovat Tipsport TV na mobilu

Celkové hodnocení TV Tipsport

Tipsport TV dáváme tu nejvyšší známku. Zde dostanete za málo peněz skutečně hodně muziky. Širokou nabídku ocení i ti uživatelé, kteří se jinak online sázení vyhýbají. Pro ty ostatní je vlastnictví účtu na Tipsport takřka nutností. K možnosti sledovat Tipsport TV dostanou také štědrý bonus a skvělé podmínky k sázení na sportovní události a hraní špičkových casino her.